Teniski klub "Nikšić" biće domaćin trećeg po redu humanitarnog teniskog turnira, koji će se održati od 21. do 24. avgusta. Prijave za učešće su otvorene do 18. avgusta, a sav prihod od turnira biće usmjeren u dobrotvorne svrhe.
Turnir se organizuje u više kategorija muška (singl i dubl), ženska i veterani (45+).
Kotizacija iznosi 20 eura, dok je za svaku dodatnu kategoriju potrebno doplatiti još 10 eura.
Organizatori su obezbijedili hranu i piće za sve učesnike.
Turnir organizuje grupa entuzijasta okupljenih oko stranice @recreativo_niksic, a svi zainteresovani mogu se prijaviti putem brojeva 068-402-429 i 068-707-300.
“Dođite da igramo tenis i budemo humani!”, poručili su organizatori turnira.
Bookmarks