Quote Originally Posted by Mojsije View Post
Dobro je da nema kolona kroz Tv cim malo kise padne.

Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Danas kolaps ko nikad.

Bulevar, čist promaaj i bačene pare. ALi nije da nismo znali...