Konacno, prijeko potrebna je bila ova kisa zbog pozara i zemlje. U Kotoru pocela sinoc da pada negdje oko 8 jutros sve do 7 sati. Sve je padala umjerena kisa bez vjetra i nevremena. Milina.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Konacno, prijeko potrebna je bila ova kisa zbog pozara i zemlje. U Kotoru pocela sinoc da pada negdje oko 8 jutros sve do 7 sati. Sve je padala umjerena kisa bez vjetra i nevremena. Milina.
Sent from my iPhone using Tapatalk
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks