Ahahahaah kako me nasmija iako je crni humor ali mi iz Nikšića znamo odlično kako to izgleda.Što je najgore ja sam jednog takvog tatinog sina što je maltretira drugu đecu dobro u tuču poslije je tati plakao mislim se plači tati koliko te volja.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk







Reply With Quote
Bookmarks