Postao do pravi Biznismen, nema vie jaki ksenoni, zaslepljivanje farovima drugih vozača, pogrena parkiranja, vonja nepropisno...

Neka je osvjeilo i tebi

Poslato sa pisaće maine S24 x2

............ \_(ツ )_/............