Postao do pravi Biznismen, nema vie jaki ksenoni, zaslepljivanje farovima drugih vozača, pogrena parkiranja, vonja nepropisno...
Neka je osvjeilo i tebi
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
Postao do pravi Biznismen, nema vie jaki ksenoni, zaslepljivanje farovima drugih vozača, pogrena parkiranja, vonja nepropisno...
Neka je osvjeilo i tebi
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks