Crna Gora, jul mjesec , ljeta gospodnjeg 2025
- lik ubije dvogodišnje djete (to što je sebe ubio je blah) i dobija hvalosspjeve preko čitulja. Ako to nije saučesništvo u produženju zločina onda ne znam šta je.
- lik ubije brata i sinovca jer činilo da nije dobro raspoređena zarada od vožnje brodićima. Pohlepa stvara mefunkconalnost.
- ministar razvoja (oh, ironije) želi da uništi kulturno i prirodno bogatstvo zemlje, a smislio je ,,genijalan' plan da odgovornost podjeli na građane referendumom o UNESCO statusu.
- požari na nekoliko lokacija, vatrogasci daju sve od sebe, a ,, najjači" je onaj u Njivicama koji je izazvao piroman (već ležao zbog toga) koji je, pazi sad,zaposlen u komunalnom.
- obračuni (i ubistva) među kriminalnim klanovima dođu na ovu sparinu kao dobar dan. Dvoje ubijenih i ranjena slučajna prolaznica je neki bilans.
- blokade saobraćajnica, udesi i pogibije u saobraćaju, neorganizovano gradilište Budva - Tivat uzrokuje ogromne zastoje, ... vožnju treba izbjegavati.
-
Sent from my Motorola 8400





Bookmarks