Oćemo li temu o tome, Ljuka?
Koliko, veli, zavisnosti posjedujete.
Čime ste zaposjednuti, valjda...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Oćemo, dušo.
Turi jednu kavu, da se nagrdimo...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Forum je polazna tačka. A se oči otvore![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Polazna ili p(r)olazna?
Pravo da ti rečem a se oči otvore Gagarin i Networmaster ne patišu na raznija medija sa crnom hronikom to je da te bog mili sačuva.![]()
Last edited by Bluemoon; 22-07-25 at 22:23.
A ti ih pratiš u Kosmose![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Šta imam da ih pratim mi smo ođe ka u neki dobrovoljni tvorza.
No ne čitam više njihove jutarnje crne hronike vidim samo eno ga a je oči otvorio neku crnu hroniku na forum postavlja.Ka oni u Nikšić a se dignu iz kreveta idu da vide umrlice na oglasnu tablu kod Hotel Onogošta.Ono đe danas na saučešće iz obaveze.
Ja druže u taj slučaj mogu isključivo da ispijam kafu u kafiću preko puta i da me zabolje.
Last edited by Bluemoon; 22-07-25 at 22:36.
Privlači crno, privlači.
Neki nikako da je skinu, pa da se obuku u bijelo...
Ima nas raznih i ne treba nas komentarisat, jer smo providni ka helijum.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Što ja imam s tim.
https://youtube.com/shorts/0obBFneta...npo3WINjNpsEDJ
Mislim da oni kapiraju nešto vezano za onu pravu tamu a ne onu folirantsku možda bi mi bilo zanimljivo.
Last edited by Bluemoon; 22-07-25 at 22:53.
Русалка – это дева-птица.
![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Zaklaću Makijavelija.
@Buva+gacce uhvatih se barem stranicu Prosperove Pećine kaaasno noću i ne moram ti reći na koga sam pomislila čitajući ove redove.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ahahahahahahaha, ne znam, u životu nisam htio pod feral lovit, nema mi tu slasti kad se ona stvorenja onako pokoče i ništa se ne brane, niti se moraš pomučit da ih uloviš![]()
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Koliko je samo lupat gluposti, laprdat i bit protiv-prirodno opušten i manit na ''Kuhinju'', ljepše no bit savršeno tačan, analitičan, ozbiljan, i u centar ispravan na ''Politiku''. Fascinantno.
Last edited by Buva+gacce; 23-07-25 at 10:18.
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Nešto mislim da je to prvo zapravo prirodno i da po prirodi stvari pripada čovjeku.Ovo drugo mu je nametnuto.
Klasicna tranzicija vlasti posle DPS.... jedni su muckali u skladu sa propisima dok drugo uce propise...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Prirodno je biti opušten. U teškim saobraćajnim nezgodama obično prežive opušteni, ili pjani![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Idem da se osisam na 0, dosadno je.
Ček, zar kosa nije izraz slobode? Možeš da mijenjaš razne stilove.
Dugo sam bio ćelav, ma NULA![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ova dama shto tandarokće na Parlamentarni lijepo izgleda,ali shtrchi seljachki stajlnig kao iz aviona.
...
Always wanna play but you never wanna lose...
There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)
Bookmarks