Originally Posted by p0smatrac mislim da ce ovo biti najgore ljeto ikad. kad kazem najgore mislim na tropske vrucine, susu i sparinu... Nismo jos usli u Jul a vec mi se ljeto smucilo Temperature koje su nekad važile za kasni jul i avgust sad se događaju već u junu. Septembar je postao klasični ljetnji mjesec godinama već.
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Forum Rules
Bookmarks