Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
mislim da ce ovo biti najgore ljeto ikad. kad kazem najgore mislim na tropske vrucine, susu i sparinu...

Nismo jos usli u Jul a vec mi se ljeto smucilo
Temperature koje su nekad važile za kasni jul i avgust sad se događaju već u junu. Septembar je postao klasični ljetnji mjesec godinama već.