Page 16 of 17 FirstFirst ... 6121314151617 LastLast
Results 376 to 400 of 422

Thread: Izrael priprema napad na Iran?

  1. #376
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,851
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Mene samo zanima možemo li mi kako da izađemo iz savezništva sa teroristima i da pokupe onu njihovu ambasadu sa žicama ispred dvorca Kralja Nikole ono ruglo od arhitekture što su digli.


    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  3. #377
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Što Čemerika sebi daje za pravo ne može nikome bit iznenađenje.
    UN je postala deklarativna anahrona nefunkcionalna tvorevina bez ikakve jurisdikcije, prema tome ko koga pita.
    A narod plaća ka i vazda.
    I u Gazu, i u Teheran, i u Haifu.
    Svuda meso leti.

    Što se mene tiče u dim mogu i ajatolasi i netanjasi i hamasi i hezbolasi i centrifuge i koordinirane akcije i barut i ostalo.

    Dok je bilo muda bile su Internacionalne brigade, Peko Koča i ostali.
    Kad su muda prošla došle su društvene mreže.
    Last edited by simm; 23-06-25 at 00:07.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to simm For This Useful Post:


  5. #378
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Upravo javljaju da su ekpolzije u Dohu ( Katar ) ... vjerovatno plinska boca eksplodirala ...
    deuscroix

  6. #379
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Dok je bilo muda bile su Internacionalne brigade, Peko Koča i ostali.
    Kad su muda prošla došle su društvene mreže.
    U sridu.


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  7. #380
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,851
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Vala nam je dosta mudovišta da oće više izronit u čovječanstvo neki hjumaniti i renesansa no za našeg života neće.A možda neće ni poslije nas pošto civilizacija neminovno ide u propast.

    Velika šteta.Nije homo sapiens toliko bitan kad se sagleda istorija planete.
    On misli da je bitan ali nije bitniji od jednog mrava.Može planeta i breŽ njega.Ka što je mogla i prije njega.
    Last edited by Bluemoon; 23-06-25 at 18:04.

  8. #381
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,068
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Претпоставља се да је напад Ирана на америчке базе у Катару и Ираку симболичног карактера.

    По израелским изворима на америчко-катарску авиобазу је испаљено 10 ракета, а на базу у Ираку само једна ракета.

    Катар тврди да су све ракете пресретнуте и уништене, снажно осуђују напад Ирана, и задржавају право да на исти одговоре.

    Црна Гора
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  9. #382
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Катар тврди да су све ракете пресретнуте и уништене, снажно осуђују напад Ирана, и задржавају право да на исти одговоре.

    Црна Гора
    Ja kažem plinska boca exsplodirala 🤡
    deuscroix

  10. #383
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Iran kaže da je isti broj raketa ispalio na USA baze kao i oni na njih da ne ostane neuzvraćeno. Znači ništa strašno samo imaju potrebu da vrate ono što se ispali na njih i za buduće akcije .
    deuscroix

  11. #384
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,548
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Само што наранџасти орангутан неће дозволити да његова не буде задња. Спламћело све дабогда ионако је свијет полудио до сржи.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  12. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  13. #385
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Biće tako sigurno,ali kako god. Udri Irane,udri bagru

  14. #386
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,631
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    ... a lijepo li je kad odje ne puca...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  15. The Following 4 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  16. #387
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,851
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Što Čemerika sebi daje za pravo ne može nikome bit iznenađenje.
    UN je postala deklarativna anahrona nefunkcionalna tvorevina bez ikakve jurisdikcije, prema tome ko koga pita.
    A narod plaća ka i vazda.
    I u Gazu, i u Teheran, i u Haifu.
    Svuda meso leti.

    Što se mene tiče u dim mogu i ajatolasi i netanjasi i hamasi i hezbolasi i centrifuge i koordinirane akcije i barut i ostalo.

    Dok je bilo muda bile su Internacionalne brigade, Peko Koča i ostali.
    Kad su muda prošla došle su društvene mreže.
    Neko novo doba,drug.

    https://youtube.com/shorts/MLan3zXMD..._8zmGmYIlVOa6U

  17. #388
    Join Date
    May 2014
    Posts
    1,621
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    111
    Thanked in
    60 Posts

    Default



    Sent from my SM-S928B using Tapatalk

  18. #389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,548
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Ај сад буди паметан.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  19. #390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,548
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    "I would like to congratulate both countries, Israel and Iran, on having the Stamina, Courage and Intelligence to end what should be called the "12 DAY WAR".

    Најебали смо још три и по године, куксла нам мајка.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  20. #391
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,851
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Propišta bi on da ga se prava osoba uvati nasamo razmaženo derište u kao odraslom liku.

    Kratak opis Trampa.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  21. #392
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    1,101
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    U izrael ponestaje raketa za odbranu u narednih 12-13 dana, 2012 godine je pristao na primirje sa Hamasom jer su ostali bez raketa za gvozdenu kupolu, ovo je nista drugo do jedna prevara. Treba im vremena da napune baterije pa ce jos jace i zesce da napadaju, tipično za njih. Ko njima vjeruje išta taj je lud.
    Last edited by iLaki; 24-06-25 at 00:13.

  22. #393
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,851
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    AHahaha ali eno Vučić veli nećemo više slati u Izrael a lik drugarima obrnuo u mafijaške poslove kakva je to namazotina.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  23. #394
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,068
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Трамп каже да је примирје између Израела и Ирана ступило на снагу.

    Резултат досадашњег рата, жестоко ролбекован ирански нуклеарни програм, побијен значајан дио војног руководства Ирана, жестоко оштећен систем ПВО и ракетне јединице док је са друге стране причињена мања до средња штета на израелској инфратсруктури, прије свега на неким аеродромима и у Хаифи.
    Израел осим губитака неколико беспилотних летјелица, није имао потврђених озбиљнијих војних губитака.

    Раније је демонтиран Хезболах, а Асад утекао за Москву, па можемо рећи да је Иран много изгубио.

    Црна Гора
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  24. #395
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Iran se vraća obnovi i izgradnji i, kao i do sada, redovnom vješanju špijuna i izdajnikaT

    Top Executing Countries in 2022:

    • China: The exact number of executions in China is unknown, but it's estimated to be in the thousands.
    • Iran: At least 576 executions were recorded.
    • Saudi Arabia: 196 executions were carried out.
    • Egypt: 24 executions were recorded.
    • United States: 18 executions were carried out.








    Last edited by Gagarin; 24-06-25 at 06:46.
    Tko leti, vrijedi...

  25. #396
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    To što Donald i Benjamin istresaju na njih gaće ne mijenja činjenicu da je Iran smeće od države i poretka.
    - Ladan ko taština duša -

  26. The Following 2 Users Say Thank You to simm For This Useful Post:


  27. #397
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    ... a lijepo li je kad odje ne puca...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Lijepo jeste ali se plašim da se jude ne uvale u ovu kasarnu sto prave na brijeg od morace pošto ih poćeraju sa bliskog istoka . Onda će se vidjet koliko je dobro biti njihov pion .
    .
    deuscroix

  28. #398
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Kad bi neko uradio sažetak svih izjava Trampa u zadnjih mjesec dana to bi izgledalo gore od Milove evolucije u izjavama 90-ih i 10 god. kasnije. Kao da deset ljudi čuči u njemu i ne zna se koji će se od njih obratit saopštenjem za javnost.
    deuscroix

  29. #399
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,631
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Lijepo jeste ali se plašim da se jude ne uvale u ovu kasarnu sto prave na brijeg od morace pošto ih poćeraju sa bliskog istoka . Onda će se vidjet koliko je dobro biti njihov pion .
    .
    Mogu jedino kurdi,arapi,turci,sirijjci jude ostaju u izabranu zemlju ajde pa ni katolici ih nisu uspjeli dokrajcit

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  30. #400
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,851
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Mogu jedino kurdi,arapi,turci,sirijjci jude ostaju u izabranu zemlju ajde pa ni katolici ih nisu uspjeli dokrajcit

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Hmmmm podsjeti me na nešto na šta sam gotovo i zaboravila.

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...46#post6097746

  31. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


Page 16 of 17 FirstFirst ... 6121314151617 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Islam!
    By Bijesno pile in forum Religija i filozofija
    Replies: 2694
    Last Post: 03-06-11, 23:23
  2. Medna terapija: Napici od meda
    By ines in forum Gastronomija
    Replies: 0
    Last Post: 11-06-06, 01:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •