Page 15 of 19 FirstFirst ... 5111213141516171819 LastLast
Results 351 to 375 of 466

Thread: ABA League 2024/25

  1. #351
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    227
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Ako nije pokradeno, kao da nisu ni igrali , mislio sam da ce mo lakse dobit ovu utakmicu

  2. #352
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Brate za koga smo u finale? @outline


    Sent from my SM-A556B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  3. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  4. #353
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,947
    Thanks Thanks Given 
    8,694
    Thanks Thanks Received 
    3,844
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Slatka,no nebitna pobjeda,reche Bizbash,a ja njemu vjerujem!
    ...

  5. #354
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Nema priopćenja nikakvog još?
    Mada vidim po komentarima na pokojni b92 da su kivni na trenera Grka, ne na ove naše. Za poništeni koš Brauna jedva 6 komentara. Onda su počeli b92 naslovi iz Srbije da iskaču i nisam imao snage da to čitam, degutantno je.

    Očajna utakmica Budućnosti. Baš očajna naročito šuterski. Odbrana je bila dosta dobra mada je i tu dozvoljeno par glupih skokova u napadu. Na 5 razlike oni pucaju dva puta za 3 poena i promašuju. Pa sve ih treba pošklepat na time out.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  7. #355
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    Polakote,nemre cokster tabele bas tako brzo da sklopi

  8. #356
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    Da li mogu online da se kupe karte za finale, ili se mora do sportskog na šalter? Zna li im se radno vrijeme?
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  9. #357
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica!
    Posts
    564
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    101 Posts

    Default

    Ne mogu online, a salter radi od 12h do 18h

  10. The Following User Says Thank You to plovak For This Useful Post:


  11. #358
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Treba se podsjetiti da se Mekinli povrijedio u nebitnom mecu protiv Dubaia.

    Bas pametno bilo igrati najboljeg igraca u mecu bez imperativa pobjede.

  12. The Following User Says Thank You to Bruda For This Useful Post:


  13. #359
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,947
    Thanks Thanks Given 
    8,694
    Thanks Thanks Received 
    3,844
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Samo mi je sad josh krivlje shto ne gledah 9 golova na fudbal Esp-Fra,a ne ove nashe baxuze,prosushe pobjedu...em nervoze em propushtih strahnu utakmicu.
    ...

  14. #360
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ovo je nevjerovatno, ne pamtim da sam gledao ovako nešto dobijeno a prosuto

    Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  16. #361
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    136
    Thanks Thanks Received 
    507
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Kakva partija Bonge i Tajrika, na Sterlinga smo navikli..

  17. #362
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Samoubistvo.
    Dobijen meč.
    Ako i Morgan ne bude igrao, doviđenja.
    Bongu mrtvog ne mogu čuvat, pih.

  18. #363
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Toliko me ucrnjačilo ovo da mi se ni NBA finale ne gleda, u ovom trenutku mi je košarka tu neđe u rangu tenisa i ski sportova po omiljenosti.

    Zašto je brate Kamenjaš na terenu kod onog posljednjeg izvođenja kad znaš da ide faul i da ih vjerovatno neće dati? I kad se već plašiš trojke i puštiš autoput do koša zadnji napad, pa napravi faul da em imaš posljednji šut (bez tajmauta u tom trenutku, a bilo je vremena) em su ih oni loše izvodili.

    I što je najgore, nekoliko utakmica ove sezone je Budućnost baš ovako preokrenula i dobila, bar misliš da je ekipa jaka i da se ne može ovakvo prosipanje desiti. Makse.

  19. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  20. #364
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,855
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    1,629
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ovo je nevjerovatno, ne pamtim da sam gledao ovako nešto dobijeno a prosuto

    Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk
    Ovo.
    Slabo se čudim više bilo čemu, ali..

  21. #365
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Nema se tu sto zalit.
    Da se dobilo to bi bilo zbog uzasnog partizana.
    Ljudi sutiraju non-stop otvorene suteve, i promasuju.
    Nista se mi tu nismo pitali, a svakako svojim potezima smo doprinijeli padu.
    I gledam mrcenog Fletchera Mageeja, koliko taj momak mora znoja da prolije da ostane sam na sutu, i na kraju nam treba njegova trojka, niko da izadje blok da napravi.
    Pakao.

    Neozbiljno sve, i te neke utakmice sto smo dobili bilo je na individualni kvalitet Wrighta, kog smo igrali protiv Dubaia i povrijedili.

  22. #366
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    136
    Thanks Thanks Received 
    507
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Mene samo zanima kad je vec bio faul nad Kamenin zasto se igraci, trener i navijaci vataju za glavu i skacu na njega, umjesto da mu daju podrsku da pogodi bacanja.. bas ne razumijem

  23. #367
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Kapa dolje Varvari


  24. #368
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nantecut View Post
    Mene samo zanima kad je vec bio faul nad Kamenin zasto se igraci, trener i navijaci vataju za glavu i skacu na njega, umjesto da mu daju podrsku da pogodi bacanja.. bas ne razumijem
    Zato sto znaju da je Sakil o Nil za slobodna, no je greska bila drzati u igri na kraju utakmice kad se zna da može doći do slobodnih da odlucuju.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  25. #369
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,930
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Njegov je (manji) dio greške zato što je prišao da primi loptu.Veći dio greške je stručnog tima i saigrača

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  27. #370
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Treba reci da Dzoni Ivanovic jurisa na titulu u Italiji.
    A Miro Bilan otkad se osisa na dzordanku igra kosarku zivota.

    Tako da đe god pođu iz ABA lige izdominiraju.

  28. #371
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Žakelj i stručni štab su 3 puta izgubili utakmicu u poslednjih minut i po ,..
    Znači da su uradili barem jedno od te tri stvari Budućnost bi dobila,..
    ali nisu ni jednu,...i sad se pitam,..jesu bili na drogama, pod adrenalinom ili toliko izgubljeni

    Najbizarnija greška je ,..ima 10 sekundi do kraja, znaš da će da prave faul,..i po prirodi uvodiš
    i ostavljaš samo šutere,..oni ostavljaju centra kome se kasnije stegnu mošnjice,...da je dao jedno ,...pobijedili bi

    takodje jako bizarno da ne izvode loptu isped koša ...već na protivničkoj polovini

    Nego, i da su pobijedili,..šta bi sa tim???

    Bez Rajta i Morgana Budućnost nema šta da traži ovdje...
    sa Sulajmonom koji je klasični kiks igrač...
    Dobar i talentovan igrač bez mošnjica,..koji kiksava u najbitnijim mečevima...
    a u svim drugim je odličan...
    3-4 takve utakmice ove godine je imao ...

  29. #372
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Atmosfera kao u bioskopu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #373
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Kakvi amateri,kakve zicere promasuju,usrali su se. Kamenjas, Tanasković,ovo da su amateri pa mnogo je

    Sent from my RN12 Pro using Tapatalk

  31. #374
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Ende. Skuvani smo, kako to slikovito kažu mladi na internetu. Ni Nembhard i Nesmith nam ne bi pomogli kad cijela ekipa ne može da se sastavi. Jedva 30 poena za poluvrijeme, alo.

  32. #375
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Slobodno me angažujte za još kontra vračanja, idemo!

Page 15 of 19 FirstFirst ... 5111213141516171819 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ABA League 2023/24
    By darko cfc in forum Košarka
    Replies: 603
    Last Post: 22-05-24, 20:33
  2. ABA League 2022/23
    By technus in forum Košarka
    Replies: 1092
    Last Post: 05-07-23, 00:23
  3. ABA league 2013/2014
    By cardozo in forum Ostali sportovi
    Replies: 530
    Last Post: 28-04-14, 17:42
  4. Gramno Balkan League - League of Legends
    By mmiikkii in forum Game Server CG
    Replies: 8
    Last Post: 11-01-14, 12:33
  5. Aba league 2012/2013
    By cardozo in forum Ostali sportovi
    Replies: 672
    Last Post: 23-05-13, 21:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •