Results 1 to 25 of 51

Thread: Gdje sipate gorivo u CG?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #24
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    246
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Vozim turbo benzinca i 100 oktana sipam bas iz razloga sto si gore napisao. Ima li kakve razlike u potrosnji? Pojma nemam i ne zanima me jer nisam uzeo auto da gledam koliko trosi, a volim da ga stisnem po nedje. Auto volim da odrzavam i da je sve 1/1, da uvijek uzmem nesto kvalitetnije od djelova, itd, itd, tako da kad vec imam mogucnost za 100 okt (makar se nadam da jeste) onda to i sipam. Jesam li osjetio razliku u radu motora i performansi sa razlicitim gorivima - jesam i to debelo. Jedne prilike sam usuo benzin u BiH na neku pumpu pored puta, e to je haos bio od rada i missfirea posle malo voznje, bukvalno stisnem puni gas i auto trokira i dosta, bas dosta slabije ubrzava. To je jedan jedini put bio da nisam usuo gorivo kao i vazda i auto je znatno losije radio. Trokiranje nije moglo bit od bobina i svecica jer su nove stavljene i jedina razlika je bila u gorivu... Generalno kad covjek pogleda 100 okt bude par centi skuplje od 98 okt i na pun rezervoar razlika bude mizerna u cijeni, a kad se vec ima ta mogucnost sto da ne

    Sent from my RMX2202 using Tapatalk
    Last edited by LUKA!; 28-05-25 at 10:56.
    But if you never try, you'll never know..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje kupiti gorivo?
    By Icarus in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 8
    Last Post: 06-01-11, 18:28
  2. Gdje je najbolje gorivo u PG?
    By Gorostas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 133
    Last Post: 17-08-10, 11:52
  3. Gorivo!
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 115
    Last Post: 28-12-07, 22:28
  4. gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9
    Last Post: 29-02-04, 14:28
  5. fenomen kazaljke za gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 11-02-04, 23:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •