Zgazio je galamom, prekidanjem, manipulacijama... a sve je moglo i bez toga. Petar je, za naše prilike, odličan novinar, ali sigurno nije neko ko je u stanju procjenjivati nečije znanje, sposobnost.
uf, kakvo uništavanje ministarke. odličan pokazatelj kakvi kadrovi vode trenutno CG.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Zgazio je galamom, prekidanjem, manipulacijama... a sve je moglo i bez toga. Petar je, za naše prilike, odličan novinar, ali sigurno nije neko ko je u stanju procjenjivati nečije znanje, sposobnost.
Last edited by Stradivari; 28-03-25 at 17:46.
kakvo znanje ona ima? brani prodaju državnog zemljišta jer je dobila naredjenje od Spake i Slavena a nagrada joj je ministarsko mjesto. ex kadar koalicije dps & sd koji se prešalta kod novija. na jedno jedino pitanje nije odgovorila da valja.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Vrtim kanale i naleceh na ovu A tv Knezevicevu,na Guzichka,sav podbuo,ko zna na chemu je...ali sho lupa nocas,kao nekad,mozda i jache...ne ide mi u glavu da mnogo toga shto kaze,aj u procentima 40% je zaista istina,ali sve ukaki sa tim lupetanjem,brbljanjem,ocihigledno ne da terapija da stane s prichom.
P.S.I dalje mi nije jasno kako sve to trpi ona divna dama,Marina.
...
A vidjite nam investitora kukala nam majka
Randum indus iz moje firme be like
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Vidje li ko mu je prvi pomenuo veliku plazu?
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
Haha, kako bijase ono
Isti pera ciganin
Ahahahah
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Sto radi Ćalovićka na drzavnom kanalu, trebala je rukavice za boks ponijet
Ministarki su se malo grudi oznojile pa joj se lijepe pramenovi leeeleeee
Opasna
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Oce vanja da ocera ovog covjeka.
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
Mnoge gluposti Calovicka isprica veceras...a posebno oko javnih nabavki i eksproprijacije... al dobro...
Jeste, lupa Vanja, a Milojko - čovjek od istine. I tvoj obožavani vojvoda
Ima pravo za dosta toga jer znamo iz iskustva kako to sve kod nas ide paf paf technologijom![]()
Tako da je trebalo svakako vise vremena za sve ovo ako je istorijsko ulaganje, investicija i sve ostalo.
Eto jos ljudi na proteste da blokiraju dzadu jer im je drzava ukrala zemlju i dala nekom arapinu da se jos vise bogati ..
Ne znam, sve je sumljivo ka' i vazda sto je kod nas.
A najjaci su mladi studenti iza ministarke, samo se gledaju i cudu se cude hahahahah
mislio sam da su botovi snsa numero uno u odbrani svoga šefa. ali, vi ljubitelji lika i djela es ste ih ipak prestigli.
Vanja Ćalović - čistila patose sa dpsovcima godinama, Katnića urnisala onda na tv vijesti, godine ukazivanja lošeg stanja u državi. tada je vama najbolja bila. sada kad isto radi, napada nove dpsovce ne valja. e zato je Vanja kralj, jer dok vi takvi ćutite i branite novi dps ona ih gazi.
btw - ova ministarka koju je Vanja vrnula na fabrička noćas, znaš li čiji je kadar? ivana brajovića. pa je onda iz sdpa prešla u sd. jel to nova, bolja CG? ona kojom upravljaju kadrovi partije koja je uništila ovu državu.
šteta što je politika ne zanima, rado bih glasao za nju.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Etiketiras svakoga zivoga da je nekakav bot...ciji si ti druze bot...jel ti sve druge projektujes po tebi?
Sto se mene tice volio bih da se ova investicija desi na jaz ili lusticu ili u neku drugu opstinu u CG... a ulcinj nek ostane zadnja rupa taman inzasluzuju kakvi ih predstavljaju
Poshteno od ovoga Muja chasti mi,na svaka veli 3 stana 1 cu da chastim,a shto cete vishe od mene brate mili!
...
zato što botine es napadaju Vanju eo već nedelju unazad. od jutros pogotovo. jer gazi komplet Vladu i čini ih smiješnima i neznavenima. što i jesu, svakako. zašto ministarka nije Vanji odgovorila na pitanje da li je bila kadar sdp/sda? da li se stidi toga? fino pitam opet. da li je promjena da resor u Vladi vodi ex kadar partije koja je urnisala ovu zemlju?
ovo ne treba da se desi bilo dje u CG. znači od Pljevalja do Ulcinja za ovo niko normalan ne može biti. samo ova skupina te vodi ovu državu i oće da prodaje državno zemljište kao dps. dps je isto ovo pokušao sa velikom plažom pa im nije prošlo. a dps se micao upravo radi ovakvih stvari, koje sada branite iz petnih žila.
znači kad je dps krao to je bilo loše. kad je dps državna zemljišta davao to je bilo užasno. kad vaso čarapić daje zemlju gradjana CG na 99 godina e to već valja i super jezato smo tu i dje smo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Mohamed Alabar je ostavio veoma pozitivan utisak u intervjuu sa Petrom Komnenićem.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks