
Originally Posted by
ice-Ventura
https://www.tehnomax.me/bijela-tehnika/bojleri/bojler-ariston-velis-plus-100l-sivi.html
Kakva su iskustva sa ovim bojlerom? Je li najbolji u toj klasi kao sto mi rece vise ljudi? Neki stariji modeli su vjerovali ili ne imali problem sa bukom, valjda je to rijeseno.
Po cemu najbolji, kako se to takmice bojleri?
Ako se gleda po dugovjecnosti, da pravi sto manje problema na duze staze, da je sto jednostavniji za servis, onda je medju zadnjima u klasi..
Ako se gleda po ljepoti, onda medju prvima... Zavisi sto ti je bitno...
Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)
Bookmarks