Page 107 of 129 FirstFirst ... 75797103104105106107108109110111117 ... LastLast
Results 2,651 to 2,675 of 3208

Thread: Kućanski aparati - mali i veliki

  1. #2651
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    890
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    dajte preporuku za neki jaki stapni bezicni usisivac , a da nije 300+ eura

  2. #2652
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by herkul07 View Post
    dajte preporuku za neki jaki stapni bezicni usisivac , a da nije 300+ eura
    Ovaj novi xiaomi (https://mi-montenegro.me/p/xiaomi-va...0-max-eu--1090) po specifikacijama djeluje dobar. Meni se ne svidja jedino to što baterija ne može da se mijenja. Imaju i slabiji nesto, on je 60 evra jeftiniji

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk

  3. #2653
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    922
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Dje naći bežični prekidač za svijetlo?

    Ovako nešto:
    https://www.elementa.rs/proizvod/633...cnom-kontrolom

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

  4. #2654
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

  5. #2655
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jooly View Post
    Dje naći bežični prekidač za svijetlo?

    Ovako nešto:
    https://www.elementa.rs/proizvod/633...cnom-kontrolom

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Ima Ikea kombinaciju pametnih sijalica i bezicnih prekidaca. Nije Bas to sto ti trazis ali mozda ti zavrsi posao, uz to su i dimabilne.
    https://lubenicashop.me/me/pretraga/?search_term=pamet
    Ja sam kupio svojevremeno strasnu led plafonjerku u HausMajstor isto sa daljinskim prekidacem, moze da mijenja boju i dimabilna je. I xiaomi je imao slicne varijante
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  6. #2656
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,723
    Thanks Thanks Received 
    2,378
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    U potpunom sam mraku po pitanju modernih mašina za veš i sušilica. Je li se što mijenjalo ili se i dalje gleda po tome koliko kila može oprati tj. osušiti?

    Ima li kakvih novih funkcija koje bi bilo dobre za imati?

    Je li kolika razlika u ovim od 500 i ovim od 1000€?

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Stay salty.

  7. #2657
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Prelistaj par prethodnih stranica. Najbitnije ti je da je ne vataš po kupatilu i da ne radi kao traktor.
    #fakenews

  8. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  9. #2658
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    829
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    https://www.tehnomax.me/bijela-tehnika/bojleri/bojler-ariston-velis-plus-100l-sivi.html

    Kakva su iskustva sa ovim bojlerom? Je li najbolji u toj klasi kao sto mi rece vise ljudi? Neki stariji modeli su vjerovali ili ne imali problem sa bukom, valjda je to rijeseno.
    Last edited by ice-Ventura; 01-03-25 at 11:36.

  10. #2659
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Valja li ovo da se usisa auto, prasina npr sa tavana?

    Sta mu znaci ovo mokro?

    https://www.okov.me/mn/proizvodi/tc-...assic-einhell?

  11. #2660
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,195
    Thanks Thanks Given 
    2,073
    Thanks Thanks Received 
    909
    Thanked in
    480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Valja li ovo da se usisa auto, prasina npr sa tavana?

    Sta mu znaci ovo mokro?

    https://www.okov.me/mn/proizvodi/tc-...assic-einhell?
    Ja imam Kärcher mokro/suvo usisavanje. Pretpostavljam da je slican ovom Einhelu.

    Mogu ti rec meni Kärcher radi odlicno, vuce vrhunski. Na kesu je za suvo usisavanje. Usisavah i auto i prasinu od suta, lisce neko itd itd, 1/1. Zao mi je pravo da ti kazem sto ne uzeh veci model.

    Sto se mokrog tice, ako je kao ovaj sto ja imam, mozes maltene cjelu lokvu da usisas. Ja maknem kesu i udri. Kad zavrsim ispraznim vodu iz posude, i ostavim gornji dio nedje na sunce da se osusi filter.

    Samo pazi da ti se posuda ne prepuni kad usisavas vodu, jer onda pocne da pljuva na onaj dio dje izbija vazduh.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  12. The Following User Says Thank You to Shadow'91 For This Useful Post:

    GaD

  13. #2661
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default Kućanski aparati - mali i veliki

    Realno ovo nije neka para, a razmisljao sam da radim izolaciju na tavanaku ploci pa sam htio prasinu da usisan, svaki usisivac (kucni) pokvarit a ovinsu napravljeni za to.

    Sada gledam vjerovatno ovo mozes nakacit i na masine npr. blanja, i slicne koje izbacaju pilotinu.

    Vjerovstno trgujem. Hvala.
    Last edited by GaD; 02-03-25 at 07:35.

  14. #2662
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Ne mogu edit, review malo jaceg modela i komentar ispod za ovaj model


  15. #2663
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice-Ventura View Post
    https://www.tehnomax.me/bijela-tehnika/bojleri/bojler-ariston-velis-plus-100l-sivi.html

    Kakva su iskustva sa ovim bojlerom? Je li najbolji u toj klasi kao sto mi rece vise ljudi? Neki stariji modeli su vjerovali ili ne imali problem sa bukom, valjda je to rijeseno.
    Po cemu najbolji, kako se to takmice bojleri?
    Ako se gleda po dugovjecnosti, da pravi sto manje problema na duze staze, da je sto jednostavniji za servis, onda je medju zadnjima u klasi..
    Ako se gleda po ljepoti, onda medju prvima... Zavisi sto ti je bitno...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  16. #2664
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    829
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Takmice se po tome sto si napisao, osim izgleda koji je naravno bebitan.. koji je onda bolji u ovom cjenovnom rangu?

  17. #2665
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    ElitInox Cacak, prohromski kazan, ako se ne varam 15 god garancije na kazan, besuman, odlicna toplotna izolacija...
    Mane su da je ruzan, tj klasican okrugli bijeli bojler sa rucnim termostatom, koji ce odudarati od nekog fensi sredjenog kupatila...

    Ja imam njihov sa digitalnim termostatom, ali ga nema na nasem trzistu, cimao sam se da ga dobavim iz Srbije... Prezadovoljan sam za sad sa njim...

    Inace je KIPS njihov uvoznik...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  18. The Following User Says Thank You to Incognito For This Useful Post:


  19. #2666
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    829
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Cuo sam za njih da su se dobro pokazali.. ali meni treba zbog rasporeda u kupatilu da bude ovalni da bi stao kako treba, moguce da zbog toga mi preporucuju ovaj Velis i ako vidim da su misljenja podiljena zato i pitam odje da nadjem alternativu ako treba.

  20. #2667
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Valja li ovo da se usisa auto, prasina npr sa tavana?

    Sta mu znaci ovo mokro?

    https://www.okov.me/mn/proizvodi/tc-...assic-einhell?
    Doktorat, u Okovu prodaju usisivac ali ne mozes da kupis kese kod nijih niti znaju dje ima da se kupi….

  21. #2668
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Kod nas nidje, vjerovatno, jer oni su zastupnici sa einhell sad. Svaka prica je ista sa nasim firmama, kad uzmu zastupnistvo, trebalo bi da mogu da obezbijede dostupnost djelova i repromaterijala. Ali....

  22. #2669
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Ali je razumijem, nemas kese za usisiavac, znaci nisam ga pitao za dio motora, nego potrosni materijal bez koga ne mozes, a uz njega dobijes jednu kesu.

  23. #2670
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default Kućanski aparati - mali i veliki

    Meni se na wd3 slomila plastika neka, nema je niko… sprdnja.

    Najprodavaniji model vjerovatno… godinama se prodaje.


    A bez nje je 90% neupotrebljiv.
    Last edited by stefke; 03-03-25 at 21:52.

  24. #2671
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Heheh, zezas. Smijem se jer gledam sinoc njega svudje (u svaku prodavnicu) i razmisljam za ovogo makar imas svaki dio

  25. #2672
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Meni se na wd3 slomila plastika neka, nema je niko… sprdnja.

    Najprodavaniji model vjerovatno… godinama se prodaje.


    A bez nje je 90% neupotrebljiv.
    Ni u onu njihovu radnju u Donju G ne mozes porucit?

  26. #2673
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Meni se na wd3 slomila plastika neka, nema je niko… sprdnja.

    Najprodavaniji model vjerovatno… godinama se prodaje.


    A bez nje je 90% neupotrebljiv.
    Da nije ona za nošenje, pukla mi je posle 20 dana i sad se guramo sa njim i prevrćemo. Njihovi proizvodi su odlični u suštini namjene ali zato im je kvalitet materijala goli k

    Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk

  27. #2674
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    moze li se 3d printat??
    Ili ponijet nekom autoplasticaru da zavari ako je nesto dovoljno veliko
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  28. #2675
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ni u onu njihovu radnju u Donju G ne mozes porucit?
    Poručili su valjda..

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da nije ona za nošenje, pukla mi je posle 20 dana i sad se guramo sa njim i prevrćemo. Njihovi proizvodi su odlični u suštini namjene ali zato im je kvalitet materijala goli k

    Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk
    Još gore, kačenje…
    Pa ga ne mogu podići


Page 107 of 129 FirstFirst ... 75797103104105106107108109110111117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem frizider mali veliki nebitno samo NK
    By marko_nk89 in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 22-07-17, 10:31
  2. Info Djelovi za veliki i mali servis
    By Bumble Bee in forum Vozila i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 25-12-14, 18:23
  3. Replies: 59
    Last Post: 01-10-12, 23:25
  4. Mali/Veliki servis
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 28-09-10, 13:58
  5. Mali kucni aparati i rasveta
    By zlabra in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-08, 09:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •