Znam zato ti se nisam ni javila zamisli da sam upalila 4 žmigavca ka ti da bi ti rekla đe si drug sa foruma a ti me prošpijaš.
Šalu na stranu ne znam što je onolika patrola od jutros na reon PG BR bila jedva sam čekala da se vratim doma no ti je boja auta i tablica reko JBT jel ja ovo sad još i haluciniram.Jel ovo mene kosmos konstantno zajebava.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk







Reply With Quote




Oćemo kralja i perpere..
Bookmarks