Update-ovah XyperOS, i sad mi za Home screen layout prikazuje neke šnj opcije, dense i standard, od kojih mi nijedna ne odgovara, navika sam na 5x6 sistem, a to mi ne nudi
Update-ovah XyperOS, i sad mi za Home screen layout prikazuje neke šnj opcije, dense i standard, od kojih mi nijedna ne odgovara, navika sam na 5x6 sistem, a to mi ne nudi
Forever young, i want to be forever young
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks