Sve je tableta zamijenila... voce cedevita...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Krivi su i doktori da ne rečem promoteri.Recimo nedobog bol da otrpiš ja jesam imala povredu u početku nesnošljiv bol ova mi prepisa nekog đavola mogu misliti što to sve čini organizmu.Pa onda ti uvale masu nekakvih ovih i onih preparata sa sve flajerima.A u svakom silni naslađivači pri tom i ukusi ovi i oni ono što će mi vještački ukus jagode lupam u nečemu ka vitamin taj i taj.
E sad znaš kako ljudi vjeruju doktorima ipak su autoritet a što ćeš iz straha,neznanja i slično sve to prolazi.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Lijepo, mirno i ugodno veče...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Slobodna veza.
Prije neki dan pita me jedan poznanik "što radiš sad, đe si?", ja odgovaram "ništa, radije ne bih ništa radio nego radio ono što ne volim." A on veli, "vidiš, zanimljivo ti je to, tačno tako..."
A to iz onoga filma kad Ešton Kučer oženi Kameron Dijaz u Las Vegas pa moraju da glume brak.
Sent from my 2409BRN2CY using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
Ja sam, veli, ubijeđena da je on ljubav mog života...
Ośetila ga dobro...
Svaki dan je dobar za upiranje.
I onda.
Odjednom.
Postalo mi je svejedno.
I tada su shvatili da smo završili.
Zauvijek.
U ovom životu, u ovoj priči.
Pitate se kako su znali?
Jer se iz mog - svejedno - niko nikad nije vratio.
isto se ostaralo.
https://x.com/titancrib/status/1888283653484241397
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Starost je teška, ali i teško dostižna...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Kako ste?
Evo nikako!
Zena koja umije sa ocima njoj sise ne trebaju....
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
@Buva+gacce pazi sad.
- Ja bi do barske pijace ima neki Nikola drugi s desna.Ima divlju ribu.
-Koji sad Nikola?
-Pa neki ima divlju ribu ja kad sam pročitala kakve su ove tovljene orade i brancini a toliko sam u njima uživala ne bi više za spas.
-Uživala bi i dalje da si ostala u neznanju a što ti sve čitaš na kraju ćeš da vršiš fotosintezu.
Samo da ti prenesem djelić atmosfere nerazumijevanja.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Pojma nisam imala da mi imamo strožije zakone od EU za maslinovo ulje do danas ono WTF.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 10-02-25 at 19:10.
Koliko je privlačno kad muškarac zna da radi profesionalno svoj posao, kad je posvećen i strastven, mnogo zna a što ne zna brzo nauči... milina ga gledat tako udubljenog
Uvijek sam mislila da nemam tip, a izgleda da imam.. profesionalac
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Da da milina ga je gledati kako završava kućne poslove i postaje papuča.![]()
Prava zena ne voli da gleda muskarca kako radi kucne poslove![]()
Umoran sam od svega sto znam
Viđeh Bugija danas prvi put nakon tolike epopeje o njegovom vozilu sa tablicama na kojima piše Buggii koje je u milimetar opisa prvi put od kad je otvorio temu.
I to na moj rođendan.Majke mi meni život nije maćeha no maćehina majka.
@Bugi pusa.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Kako da mu se javim kad sam bila u suprotnu traku u gužvi,u zastoj pred uključenje u kružni đe svaki dan neki udes zabilježen.A on se stacionira tamo đe obično murija lovi auta (ispred uprave Carina) on je rođen pod srećnu zvijezdu izgleda.![]()
...a i nešto je buka na telefon očito mu nije dan još mu samo falim ja kao eej bugi blue mune sa foruma šlog da ga strefi mislim ipak sam ja empata iako ne izgleda tako.
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks