Prastajte tapatalk zaglupio.
https://streamable.com/69sw94
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Lipi je i prije 30 god bio star
She is only here to annoy herself!
Sjećam se kad sam naučila prvu pjesmu u školi ono pjetliću pjevaču, i majka kaže ne možeš samo naslov pjesme i stihove moraš da naglasiš autorku:
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Jeste li skupljali slicice iz turbo zvakacih?
Sent from my iPhone using Tapatalk
eo ih imam full kolekciju i turbo i bombibom
![]()
She is only here to annoy herself!
U Bojanu Djukanovic i Milicu Brajovic cijela Cg zaljubljena bila
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pojma nisam imala što su cikotići jer sam iz Nikšića uglavnom sam u djetinjstvu u tom Nikšiću baš pogrdno slušala o Podgoričanima ka cikotani i to.Ali moram priznati jedno odupre se čovjek vremenom takvim idiotlucima.
Kako lijepa pjesma:
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Himna vrtića nam u Staru Varoš, poluđe me pjesma više, sam sebe fatam đe je pjevušim...![]()
Ovo čudo je nama u stan stajalo na zidu.Kako se sjećam ove vage ka da je juče bilo.![]()
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ne znam sto je javni servis prestao da daje pjesme sa nekadašnjih festivala Dječija radost'. Pa makar jedan vikend mjesecno da se odvoji za program
@Giile iznervira me što si napisao nisi ti kriv nego to za RTCG.Jebeš RTCG cdm forum:
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Beosoft cuveni
Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by retype_htc; 05-02-25 at 10:41.
Nogati
Sent from my iPhone using Tapatalk
Koji vam je bio omiljeni lik u čudesnoj šumi.Meni ovaj medvjed.
Inače ovaj crtani je pun političkih poruka biliv or not.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 06-02-25 at 19:25.
Nostalgija je droga prejaka
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
I u stomaku ringišpil![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Jeste kad se sjetim onih crvenih trafika đe smo kupovali sličice.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
Mamipara, veljahu...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Nalećeh na ovu fotku nije moja niti smo ovo imali ali mi je fascinantno da piše baš Vegeta jel moguće da dođe iz njihove kao gratis linije,ono ka čaše uz eurokrem i to ili je stvarno se tako kupovalo sa nazivom nečega što je trgovački naziv za "kao začin" jer pored stoji i ovaj sa "paprikom".
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ovo mi i dalje stoji u babinoj kuci iako je kuhinja renovirana.
...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks