Page 20 of 548 FirstFirst ... 101617181920212223243070120520 ... LastLast
Results 476 to 500 of 13693

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2025]

  1. #476
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,931
    Thanks Thanks Given 
    495
    Thanks Thanks Received 
    1,350
    Thanked in
    858 Posts

    Post

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ne gledah press ali čujem da novinari su zastidje bili sa pitanjima. Vjerovatno i oni su primani na rad sa konca i konopca bez ikakve sposobnosti za kritičko razmišljanje. Ako ćemo pravo nivo svijesti je u CG na nivou jednog 11ogodišnjaka i Lažojkova priča i najave psihijatrijskih pregleda piju vodu. Taj nivo svijesti je dominantno kreirala vladajuća elita prethodnih DPS godina i tako je kako je. Lažojko i DF su samo jedna od metastaza i smrtno bolesnoj državi.

    Tolika žalost, prenemaganje, patetika zbog ubistava idu lijepo sa prethodno rečenim. Lakše i često jedino moguće je predati osjećanjima nego sagledati stvarni problem. Ovdje su odredjene kategorije drustva tako zlostavljane od “jačih” da smrt prečesto djeluje kao humana opcija. Oni živi su za žaljenje zapravo.
    Trebali su mnogo bolja pitanja da postave. Jedna mala ga je jedino pritiskala 3,4x da odgovori konkretno i bilo je neprijatno. Ali i ona je kuburila sa izrazavanjem i tremom ocigledno. Ostali...
    Nikad nisam mogao da prihvatim to za nivo svijesti, cak i pored onakvih partijskih spotova i slogana. Nekako mi ne ide. Prije bih rekao da je narod losim uslovima zivota mrcvaren pa postao anemican i indiferentan, ubijen u pojam.
    Ovo posljednje ti je

  2. #477
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,956
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    612
    Thanked in
    381 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pa nije baš da se prodaje po oglasima, niti da se može lako nabaviti a da ne uđeš u nečiju evidenciju

    za svaki pretres treba nalog istražnog, ali oni njega nisu pretresali nijednom, da su vršili pretres pa sve i da nisu ništa našli ne bi niko mogao da ih prozove za odgovornost, ovako može
    Ne može ni ovako, bojim se, sem ako u vezi dotičnog lica ne isplivaju baš neki ozbiljni propusti policije.

    Može se jedino smjeniti načelnik OB Cetinje.

    Sve je to jedna teška priča i mnogo pitanja i odgovora će ostati da vise.

    Ovome je možda okidač bilo i to hapšenje. Ko će ga znati? Ljudi počnu razmišljati ko je prijavio, ko je špijao....

  3. #478
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,977
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nicky View Post
    Trebali su mnogo bolja pitanja da postave. Jedna mala ga je jedino pritiskala 3,4x da odgovori konkretno i bilo je neprijatno. Ali i ona je kuburila sa izrazavanjem i tremom ocigledno. Ostali...
    Nikad nisam mogao da prihvatim to za nivo svijesti, cak i pored onakvih partijskih spotova i slogana. Nekako mi ne ide. Prije bih rekao da je narod losim uslovima zivota mrcvaren pa postao anemican i indiferentan, ubijen u pojam.
    Ovo posljednje ti je
    Ne pričam ti moju odokativnu procjenu. Kad je su bili jedni izbori imao sam prilike da prisustvujem prezentaciji jedne BG marketinške agencije. Trebali su da naprave reklamni spot za jednu neimenovanu političku partiju. Njihova procjena je da spot mora biti na nivou 11ogodišnjaka da bio imao najveći doseg. Da li sam ja to dobro preveo na nivo svijesti pitanje je. Tada su mi rekli da je za EU taj nivo 16g. Ne vejrujem da je iko napredovao od tada.

    Slika sa onim ćukom i dječacima i skrhana srdašca kad to vide govore dovoljno. Srce ko planina a mozak zveči ka kliker u šerpu.
    γνῶθι σαὐτόν


  4. The Following 3 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  5. #479
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ne pričam ti moju odokativnu procjenu. Kad je su bili jedni izbori imao sam prilike da prisustvujem prezentaciji jedne BG marketinške agencije. Trebali su da naprave reklamni spot za jednu neimenovanu političku partiju. Njihova procjena je da spot mora biti na nivou 11ogodišnjaka da bio imao najveći doseg. Da li sam ja to dobro preveo na nivo svijesti pitanje je. Tada su mi rekli da je za EU taj nivo 16g. Ne vejrujem da je iko napredovao od tada.

    Slika sa onim ćukom i dječacima i skrhana srdašca kad to vide govore dovoljno. Srce ko planina a mozak zveči ka kliker u šerpu.
    Mala digresija za ovo što si napisao jer ovo se odnosi zapravo na jedan od alata iz seta alata od deset glavnih postulata manipulacije koje je odlično jedan po jedan opisao mister Čomski. (dostupno na netu jer je vrlo i popularno) Upravo jedan je obraćati se ljudima kao djeci.

    Čist makijavelizam nema to veze sa inteligencijom.Uz druge alate ovaj zajedno,izgleda pali i ne samo u Crnoj Gori.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  7. #480
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,884
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    374 Posts

    Default

    Ne vidim želju da se stvari istraže, više nego jasno vidim želju da se sve stavi u fioku.
    Desila se tragedija, počinalac je mrtav i to je to.

    Abazović je izgleda rekao istinu. Prvog dana kad se sve desilo objavljena je informacija da je u lociranju Martinovića pomogla njegova rodbina.
    On je bio među policajcima i onda ga je među njima vidio njegov blizak rođak (info sa Cetinja). Baš mu je blizak rod, ali ne želim da pišem ime na forumu. To je ta pomoć rodbine.
    Apsolutno ne vjerujem da je neko miran i normalan, a onda popije i napravi ovo.
    Cetinje nema milion stanovnika. Sa kim je provodio vrijeme zadnjih mjesec dana, sa kim je sve pričao na telefon, je li telefon vještačen, je li koga zvao nakon ubistava???
    Je su li obavljeni razgovori sa svima koji su imali kontakt sa njim zadnjih 7-10 dana??
    Kad bi se sve lijepo pretreslo, pojavio bi se neki odgovor i rešenje misterije....osim ako se nešto krije.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  8. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


  9. #481
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Ovo što je rekao Dritan u vezi toga da je bio među policajcima je vjv najveće ludilo do sad. Čovjek koji je ubio deset ljudi sa 100 metala u džepu i oružjem. Da je potpuno miran bio među policajcima da nije zapucao ili pokazivao ostale znake panike. Ne postoji šansa da je takav ludak mogao da bude neprimjecen.
    Retardirana izjava neprimjerena situaciji. Koja još više loži prepaćene kretene kojih ima sa svih strana.

    Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока

  10. The Following 3 Users Say Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  11. #482
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,614
    Thanks Thanks Given 
    6,177
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    3,364 Posts

    Default

    #1965 gofina sutomore Petko Novaković (55), njegova majka Anđa (85) i kćerke Vera (13) i Veselinka (8) ubijeni su od nepoznatih počinilaca u zločinu, koji je u februaru te godine potresao celu Jugoslaviju.

    #Višestruko ubistvo dogodilo se i 30. aprila 2012. godine u selu Rijeka Marsenića, između Berana i Andrijevice. Bivši policajac i bivši zet porodice Otović, Slavko Milović iz Andrijevice, verovatno je u svojoj glavi dugo kovao pakleni plan kako da ostvari pretnje i pobije tazbinu. Epilog je poznat – četvoro mrtvih i jedna ranjena osoba.

    #Danas je već skoro zaboravljen teški zločin koji se dogodio u sami suton 3. juna 1992. godine u Pušonjskom Dolu kod Pljevalja, kada je Kosta Damjanović (22) likvidirao čak devet svojih seljana, a njih nekoliko ranio. Jedan za drugim, posle rafala iz njegove puške, kao snoplje padali su Jovan (61) i Radovan Ostojić (32), Vukota Zeko Martić. U kući braće Rajka (64) i Radovana Ostojića (62), osim njih dvojice ubijene su i njihove supruge Mara (60) i Radojka (50).

    #Tinejdžer (14) višestruki ubica
    Nekoliko meseci kasnije nova tragedija potresla je sever Crne Gore. Ovoga puta, gotovo neverovatno zvuči, višestruki ubica bio je četrnaestogodišnji Momčilo Cerović iz Čokrlija, sela udaljenog tridesetak kilometara od Bijelog Polja. Za svoje godine izuzetno dobro razvijen i dobar strelac, Momčilo je 14. februara 1993. godine u porodičnoj kući likvidirao oca Mlađena (45), majku Milevu (43), brata Mila (20), sestrića Jovana Truntića, koji još nije imao ni tri godine, te babu Mitru (70). Potom je, kako je utvrdila istraga, sebi oduzeo život iz automatske puške iz koje je, naslonivši je na pod, pucao u glavu.

    #Iste godine, devet meseci kasnije, u Bijelom Polju dogodilo se još jedno višestruko ubistvo. Devetog novembra 1993. godine, oko 20 sati, u svom domu svirepo su likvidirani Vuksan Sošić (42), radnik tadašnje Robne kuće Beograd u Bijelom Polju, supruga Slavica (40), daktilografkinja u Osnovnom sudu u tom gradu, kao i deca Tatjana (12) i Milosav Sošić, star samo osam godina. Masakr u roditeljskoj kući preživeo je samo jedanaestogodišnji Vladan.

    Ovaj teški zločin nad mirnim ljudima počinio je njihov bliski rođak Novo Sošić (44), radnik Crnagoraputa, koji je te noći sedeo kod rođaka i gde je dočekan rakijom i kafom. Posle razgovora, u trenutku kada mu je Vuksan pružio ruku u znak pozdrava, Novo ga je snažno stegao, povukao k sebi i nekoliko puta mu zario u grudi lovački nož, koji je pre toga pripremio i sakrio u rukavu. Slavica je pokušala da pomogne suprugu, ali je i ona dočekana nožem. Sošić je potom izvadio pištolj tetejac i zapucao k ranjenom rođaku i njegovoj supruzi, overivši ubistvo.

    #U hercegnovskom naselju Nemila, kobnog 31. decembra 2005. godine, oko 12 ili 13 časova, kada su svi čekali Novu Godinu i radovali se praznicima, nemilosrdno je ubijena petočlana porodica Roganović. Njihov monsturozni komšija Milan Zeković, zavio je grad od skalina u crno ubivši Slavoljuba (41) i njegovu suprugu Slavku (42) Roganović, a potom i njihove sinove Marka (8), Srđana (10) i Željka (12).
    Hladnokrvni ubica svoju prvu žrtvu Roganovića, Slavoljuba, pozvao je kod sebe kući zamolivši ga da mu popravi slavinu. Kada je došao kod njega i ušao u kupatilo da obavi posao, Zeković mu je prišao sa leđa i pucao u potiljak iz pištolja marke "bereta"...

    E da za ubistvo brace Gojacanin samo 20 godina zatvora je dobio...

    https://www.portalanalitika.me/clana...oogle_vignette

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  12. #483
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ovo što je rekao Dritan u vezi toga da je bio među policajcima je vjv najveće ludilo do sad. Čovjek koji je ubio deset ljudi sa 100 metala u džepu i oružjem. Da je potpuno miran bio među policajcima da nije zapucao ili pokazivao ostale znake panike. Ne postoji šansa da je takav ludak mogao da bude neprimjecen.
    Retardirana izjava neprimjerena situaciji. Koja još više loži prepaćene kretene kojih ima sa svih strana.

    Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока
    Ima sada i snimak gdje se vidi kako normalno šeta dok policija trči...


    Poslato sa pisaće mašine S24 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  13. #484
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ima sada i snimak gdje se vidi kako normalno šeta dok policija trči...


    Poslato sa pisaće mašine S24 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Upravo ovaj snimak ga demantuje. Sad vidim, fala.

    Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока

  14. #485
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,045
    Thanks Thanks Given 
    1,369
    Thanks Thanks Received 
    1,099
    Thanked in
    627 Posts

    Default

    Snimak demantuje i ovo što si prethodno napisao.

  15. #486
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Kako ga demantuje ovaj snimak? Možeš li da objasniš?

    https://www.vijesti.me/amp/739562/ab...upu-policajaca

    Eto ga snimak sto je izjavio

  16. #487
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    A relativno lako. Po Abazovicevoj izjavi ispalo je da je stajao u grupi sa inspektorima i raspravljao o taktici, a sa snimka se vidi da policija vjerovatno trci prema dojavi dje se nalazi, dok se Martinovic pokusava da izvuce tako sto nece paniciti ili se okrenuti pa krenuti da bjezi

  17. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  18. #488
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by coldplay View Post
    Snimak demantuje i ovo što si prethodno napisao.
    Čovjek je rekao da je bio umiješan u policajce što je sigurno laž. Jer nema šanse da čovjek tog stepena ludila bude neprimjecen.
    Što se tiče dijela u tekstu na Mportalu koji isto od prvog momenta loži narod u svrhu zna se čega.
    Obruč oko počinioca djela ne znači da je ubica bio zavezan u prostoru od 2 metra i tu nepomičan.
    Iskljucujem se sad a vi se ložite.

    Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока

  19. The Following User Says Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  20. #489
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,045
    Thanks Thanks Given 
    1,369
    Thanks Thanks Received 
    1,099
    Thanked in
    627 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ovo što je rekao Dritan u vezi toga da je bio među policajcima je vjv najveće ludilo do sad. Čovjek koji je ubio deset ljudi sa 100 metala u džepu i oružjem. Da je potpuno miran bio među policajcima da nije zapucao ili pokazivao ostale znake panike. Ne postoji šansa da je takav ludak mogao da bude neprimjecen.
    Retardirana izjava neprimjerena situaciji. Koja još više loži prepaćene kretene kojih ima sa svih strana.

    Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока
    Upućeno je bilo na ovu tvoju pretpostavku.

  21. #490
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by coldplay View Post
    Upućeno je bilo na ovu tvoju pretpostavku.
    Upravo to govori i snimak. Trcao je pa zastao vidio policiju i posle toga sebe lišio života. To radi osoba koja je u panici koja nema izlaz.
    Iskljucujem se sad. Morah Dritana iako mi je mio da prokomentarišem jer je izjava retardirana.
    Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока

  22. #491
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2,045
    Thanks Thanks Given 
    1,369
    Thanks Thanks Received 
    1,099
    Thanked in
    627 Posts

    Default

    U svakom slučaju jasno je da je skraćivanjem snimka policija pokušala da "iskrivi" istinu, i ovo mora da bude ispitano i da odgovorni snose sankcije.

    Takođe, način na koji su Šćepanović i Rakonjac opisali događaj na onom press-u je neistinit.
    Last edited by coldplay; 04-01-25 at 16:18.

  23. #492
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,923
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    435
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    U centar
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2025-01-04-09-48-18-970_me.co.exploring.cdm-edit.jpg 
Views:	170 
Size:	12.5 KB 
ID:	179518

  24. #493
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    abazović je glavni krivac što se država trenutno nalazi u ovom stanju. na sve to ima obraza da priča onakve laži i dodatno uznemirava narod. to dovoljno govori o kakvom se čovjeku radi. na kraju, on je zadnji koji smije da se javlja nakon ovakve tragedije jer se za vrijeme njegovog mandata desila identična i njegov sistem je jednako užasno reagovao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  25. #494
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Nemam pojma šta je pisalo u Mportalu,niti sam ikad posjetio isti.

    Po meni je sasvim moguće da je abazovic rekao istinu i da se to desilo prije ovog snimka. Ali mi to zasigurno ne možemo znati,makar ne iz ovog snimka. Znam samo da su ovi itekako sposobni da zataškaju posto su nesposobni i za manje stvari

  26. #495
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,060
    Thanks Thanks Given 
    3,554
    Thanks Thanks Received 
    4,680
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Čovjek je rekao da je bio umiješan u policajce što je sigurno laž. Jer nema šanse da čovjek tog stepena ludila bude neprimjecen.
    Što se tiče dijela u tekstu na Mportalu koji isto od prvog momenta loži narod u svrhu zna se čega.
    Obruč oko počinioca djela ne znači da je ubica bio zavezan u prostoru od 2 metra i tu nepomičan.
    Iskljucujem se sad a vi se ložite.

    Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока
    Iznenadio bi se koji stepen inteligencije moze u momentu da pokaze psihicki poremecena osoba. Kad bih vam ispricao neke slucajeve, vjerovatno ne bi ste vjerovali.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  27. The Following 3 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  28. #496
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Mene ne bi uopste zacudilo da psihopata ostane hladan i priseban to kratko vrijeme, ali to se sigurno nije desilo jer - bila veca grupa policajaca, dva su viknula i on poceo da bjezi, i sta, oni su ga pustili da im pobjegne, pa da se kasnije doseta do njih na ovom snimku? Nemojmo.
    Snimak apsolutno demantuje Dritana.

    Sent from my phone

  29. The Following User Says Thank You to nikolaf7 For This Useful Post:


  30. #497
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Obrće igricu profa.

    Послато са 23127PN0CG помоћу Тапатока

  31. #498
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    kakva je ovo splačina. staro smeće koje sns zove kad mu treba da se odigra za njih. frka je radi studenata i onda se zovu ovakva dna od ljudi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  32. #499
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Mene ne bi uopste zacudilo da psihopata ostane hladan i priseban to kratko vrijeme, ali to se sigurno nije desilo jer - bila veca grupa policajaca, dva su viknula i on poceo da bjezi, i sta, oni su ga pustili da im pobjegne, pa da se kasnije doseta do njih na ovom snimku? Nemojmo.
    Snimak apsolutno demantuje Dritana.

    Sent from my phone
    Bas su naši policajci pre sposobni da ga uhvate,a nemojmo bas.
    Da nisi mislio da ga upucaju?ja ne znam imamo li mi sposobnih u policiji za takve slučajeve,niti se sjećam da je takvih bilo.

  33. #500
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Bas su naši policajci pre sposobni da ga uhvate,a nemojmo bas.
    Da nisi mislio da ga upucaju?ja ne znam imamo li mi sposobnih u policiji za takve slučajeve,niti se sjećam da je takvih bilo.
    A on je Usein Bolt sa balistickim cebetom na ledjima? Zaboravljas da se to desilo kad je grad vec bio pun policije i to ne jagnjece brigade saobracajne, a tu ima momaka koji treniraju redovno.
    Trcali bi za njim i bili mu na 15m stalno, bilo bi stoj policija 2-3x, pa stoj pucacu, i neko bi pucao. Pucnjave nije bilo.


    Sent from my phone

Page 20 of 548 FirstFirst ... 101617181920212223243070120520 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2024]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17031
    Last Post: 01-01-25, 10:50
  2. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •