Ne vidim želju da se stvari istraže, više nego jasno vidim želju da se sve stavi u fioku.
Desila se tragedija, počinalac je mrtav i to je to.
Abazović je izgleda rekao istinu. Prvog dana kad se sve desilo objavljena je informacija da je u lociranju Martinovića pomogla njegova rodbina.
On je bio među policajcima i onda ga je među njima vidio njegov blizak rođak (info sa Cetinja). Baš mu je blizak rod, ali ne želim da pišem ime na forumu. To je ta pomoć rodbine.
Apsolutno ne vjerujem da je neko miran i normalan, a onda popije i napravi ovo.
Cetinje nema milion stanovnika. Sa kim je provodio vrijeme zadnjih mjesec dana, sa kim je sve pričao na telefon, je li telefon vještačen, je li koga zvao nakon ubistava???
Je su li obavljeni razgovori sa svima koji su imali kontakt sa njim zadnjih 7-10 dana??
Kad bi se sve lijepo pretreslo, pojavio bi se neki odgovor i rešenje misterije....osim ako se nešto krije.
Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu
Bookmarks