Strašan red ispred CKB banke,ja:
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
da zaključimo '24 kako valja i dolikuje, jel te.
<3
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Strašan red ispred CKB banke,ja:
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Sad znam kako je u Ukrajinu LIVE,ali sva sreća samo zvučno.JBT što je s ovim narodom.
Sva pića su litar, samo je rakija kilo. .
Tačnije sva pića su u alc VOL% samo rakiju ođe računaju u grade da im bude lakše valjda ka da leše liker.
Sačuvajmo pamet. I planet.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Moooja si
Moooja si
..makar te nikad ne dočekaoo...
Ajte sa srećom vam ovi praznici... I ne dozvolite da vas drugi farbaju.. umjesto toga, farbajte se sami.. :dring:
Last edited by Mylene; 31-12-24 at 22:21.
Sve najljepše u novoj godin. Sreće i zdravlja ostalo će samo po sebi doći...
Sve najbolje, drugari, radi li kiśeli kupus jutros?
nothing comes from violence and nothing ever could
Zadnji put sam pio prošle godine.
Staram?
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Pametnije i bistrije...Alkohol je prevara.
Svaki dan je dobar za upiranje.
u moru splačina treba biti Bodiroga.
https://sportklub.n1info.rs/kosarka/...-godinu-video/
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Zanimljivo kako u Srbiji ne koriste tu riječ.Splačina.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
@technus odslušaj strašna pozadina iza one numere ruski voz.Morao je da dobije dozvolu od generalštaba za turneju drugo imao je tremu jer u Harkovu niko nije čuo za njega.A rekli su mu opušti se njima je nebitno jel utakmica,film ili neka svirka ko dolazi.Kako je taj sovjetski savez bio u stvari jeziv nekako zatvoren a ljudi su samo željeli da imaju nešto kao i ostatak svijeta.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja
ne znam, kiti, u kojoj zemlji jedete trapist, ali kod nas jedete meso
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Kad bi cijele ali cijele godine radio stanice u CG imale ovakav muzički program možda bi bilo nade za nas.Prosto ne mogu da vjerujem kako kvalitetnu muziku imaju na lager a ujedno me užasa da istu puštaju samo na dane žalosti.
Tirana aerodrom danas
Valjala bi jedna grupa koja ce se zvati zloupotreba drzavnih resursa
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Je li moguće da žena ne zaklapa po vas dan....
Ne moze, ne moze stat
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Priča u snu garant.
There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)
Bookmarks