Page 319 of 373 FirstFirst ... 219269309315316317318319320321322323329369 ... LastLast
Results 7,951 to 7,975 of 9315

Thread: Saobracajna infrastruktura - Problemi i rjesenja

  1. #7951
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    2,012
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    340 Posts

    Default

    Napokon uvedena linija sa aerodroma do autobuske stanice



  2. #7952
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    jeste da je taj dio grada haotičan ali makar je kvadrat 2 hiljade

  3. #7953
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Iza obucara Sloga , privatni parking advokata gospode pomiluj ih sa njihovim molitvama komunalonj da ucine isceljenje u vidu tiketa protiv onih koji jeres i haram prave na zelenoj povrsini da ne mogu rabi Bozji izaci...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  4. #7954
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,690
    Thanks Thanks Given 
    1,231
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Radovi na izgradnji bulevara Tivat-Jaz su pravo ogledalo države.

    Rupčage od pola metra koje je apsolutno nemoguće zaobići a kad se napune vodom od kiše slabo se vide čak i preko dana, nanose ogromnu štetu vozilima svakodnevno za koju naravno niko neće odgovarati. O tempu izvođenja radova je više i suvišno pričati. Ne bih nikome preporučio da se mota ovamo, ko ne mora, jer ovo je pakao.

  5. #7955
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Pratim i podizem za "Put do Berana iz Mojkovca/Bijelog Polja"
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. #7956
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    783
    Thanks Thanks Given 
    240
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Prodjoh i ja danas,od Kotora do jaza 50 minuta..pakao..do Pg 2ure

    O rupama je suvisno komentarisati

  7. #7957
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Često sam na relaciji Budva - Radanovići (sin mi trenira u FK Grbalj), o načinu izvođenja radova bi se dalo diskutovati (obezbeđenje gradilišta ili na koji se način ostavlja prolaz za vozila) ali, za sada, dinamika radova ide onako kako je definisano ugovorom.

    Sent from my moto e20 using Tapatalk

  8. #7958
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Često sam na relaciji Budva - Radanovići (sin mi trenira u FK Grbalj), o načinu izvođenja radova bi se dalo diskutovati (obezbeđenje gradilišta ili na koji se način ostavlja prolaz za vozila) ali, za sada, dinamika radova ide onako kako je definisano ugovorom.

    Sent from my moto e20 using Tapatalk
    ja, kao "stranac" na toj relaciji moram samo konstatovati da je sve OCAJNO obiljezeno signalizacijom bilo koje vrste - u dijelu toga da meni po noci kaze kuda ja da idem...
    narocito iz pravca Budve

    da nije bilo kolone oko mene, ukrkacio bih barem 2x dje ne treba...

    mada i iz pravca TV nije pjesma - po noci narocito - 2-3 auta se kad sam nailazio se nasukalo na krivi put
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  9. #7959
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Torino, Italy
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Napokon uvedena linija sa aerodroma do autobuske stanice




    Moze li neko da objasni kakva je logika da prevoznik BTC Zeta rutu od aerodroma do PG (autobuska) vozi za 45min, a prevoznici Zejdin i MS Tours isto to za 10ak minuta
    Last edited by stara.dama; 11-12-24 at 23:03.

  10. #7960
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Mora tako, ostavili su mu malo vise vremena jer sad vozi medjugradsku liniju, pa dok se snadje

  11. #7961
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stara.dama View Post
    Moze li neko da objasni kakva je logika da prevoznik BTC Zeta rutu od aerodroma do PG (autobuska) vozi za 45min, a prevoznici Zejdin i MS Tours isto to za 10ak minuta
    možda vozi hop on hop off varijantu?

  12. #7962
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stara.dama View Post
    Moze li neko da objasni kakva je logika da prevoznik BTC Zeta rutu od aerodroma do PG (autobuska) vozi za 45min, a prevoznici Zejdin i MS Tours isto to za 10ak minuta
    krene s aerodroma i prvo poveze putnike do u zetu, pa se onda vrati u podgoricu - vjerovatno

    tako npr imas nije pg - donji kokoti, ali neke idu direktno, neke preko farmaka, a neke preko grbavaca - e pa ova zadnja je trajala x3 od prve
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  13. #7963
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,655
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Bulevar Pera Ćetkovića 710m nastavak radova.
    5 mjeseci rok završetka.
    U toku sledeće nedelje počinje asvaltiranje Bulevara Veljka Vlahovića

  14. #7964
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Kupio sam auto prije skoro 3 godine. Do prije 10 dana nije se desilo da vozim od moje kuce do Podgorice a da ne idem preko kratera i raznih jebenih makadama.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  15. #7965
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Dje ti odgovara, raskopacemo mi opet?
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  16. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  17. #7966
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    ja, kao "stranac" na toj relaciji moram samo konstatovati da je sve OCAJNO obiljezeno signalizacijom bilo koje vrste - u dijelu toga da meni po noci kaze kuda ja da idem...
    narocito iz pravca Budve

    da nije bilo kolone oko mene, ukrkacio bih barem 2x dje ne treba...

    mada i iz pravca TV nije pjesma - po noci narocito - 2-3 auta se kad sam nailazio se nasukalo na krivi put

    Pricao sam o tome da po meni nije dovoljno oznaceno

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...98#post6123998
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  18. #7967
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Radovi na izgradnji bulevara Tivat-Jaz su pravo ogledalo države.

    Rupčage od pola metra koje je apsolutno nemoguće zaobići a kad se napune vodom od kiše slabo se vide čak i preko dana, nanose ogromnu štetu vozilima svakodnevno za koju naravno niko neće odgovarati. O tempu izvođenja radova je više i suvišno pričati. Ne bih nikome preporučio da se mota ovamo, ko ne mora, jer ovo je pakao.
    Danas prodjoh ovuda, kakvo zastidje.

    Nevjerovatno na sta lici put... samo rupe, nidje signalizacije, nidje svijetla, pakao totalni.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #7968
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,655
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Kakve su ovo kamere?



    Ovo mi liči na video nadzor...

  20. #7969
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Dahua.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  21. #7970
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Ukrasi

    Sent from my SM-A556B using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to straus For This Useful Post:


  23. #7971
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Evo ugasili semafore kod trgovinske i postavljaju kamere.
    Znači biće da se snimaju sa srećom prekršaji.

  24. #7972
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Srbijanci provlace kablove .... nema nasih nikad ih ne bilo

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  25. #7973
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Da nisu tajmeri za pješ.semsfor? Skoro ih postaviše kod EI Niša.Jedan već ne radi

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  26. #7974
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Idu na tom potezu pametni semafori da prate gustinu saobraćaja i tako ce držati zeleno kad je guzva.

    Sent from my SM-A556B using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to straus For This Useful Post:


  28. #7975
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Srbijanci provlace kablove .... nema nasih nikad ih ne bilo

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

    Ima ih nego su ovi masu jeftiniji.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  29. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


Page 319 of 373 FirstFirst ... 219269309315316317318319320321322323329369 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Info Nadjena saobracajna
    By Z600 in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 02-09-13, 12:17
  2. Savremena poslovna rjesenja za prezentacije i sl
    By Djed_Djuro in forum Hardware
    Replies: 2
    Last Post: 20-12-12, 17:21
  3. opstinska pitanja i rjesenja
    By sparco in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 13-05-11, 14:37
  4. P: Sophos antivirus rjesenja
    By Iggy in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 29-09-09, 15:44
  5. Podgorica Blok IX Telekom-Infrastruktura
    By Jocker in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 2
    Last Post: 11-07-09, 17:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •