Plav, sa mog prozora
Sent from my iPhone 16 pro using Tapatalk
Idila. Đe je ovo?
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Plav, sa mog prozora
Sent from my iPhone 16 pro using Tapatalk
A Kotor okupan suncem na danasnji praznik. Dan Opstine, Arandjelovdan i Gospa od zdravlja.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vremenska prognoza za petak:
Pretežno oblačno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom. U kasnim popodnevnim satima, usled naglog pada temperature vazduha, u sjevernim predjelima kiša će preći u snijeg. Mjestimično se očekuju umjerene do obilne padavine.
Vjetar južnih smjerova, pojačan i jak, na udare olujne, ponegdje i orkanske jačine, krajem dana ili tokom noći će slabiti i skrenuti na sjeverni.
Jutarnja temperatura vazduha od -2 do 9, najviša dnevna od 9 do 19 stepeni.
Podgorica: Pretežno oblačno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom. Očekuju se obilnije padavine. Vjetar pojačan i jak, na udare i olujne jačine, južnih smjerova. Jutarnja temperatura vazduha oko 11, najviša dnevna 18 stepeni.
@pauki...Micev dodje li ti shto?
...
Komšija u isti ulaz imamo stan.
Što pitaš?
![]()
Last edited by pauki; 22-11-24 at 09:47.
Dje su romantici sto vole po kisi da setaju,evo danas idealan dan.
Potrefili su sve u ovih par dana, kiša, pa kratkotrajna stabilizacija, pa kiša, Micev is on fire!
Kijamet! Sva sam mokra bila jutros od auta do posla. Srećom imam cipela u kancelariji da se predajem.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
*prezujem
Kakava mi je ova tastatura, poluđe me.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
@pauki
Onako pitam,chisto da vidim ima li vishe uticaja,a ochito da ima.
Kad promashi onda ne prichate koji dan ili...?
...
Ne radi Micev vise tamo, valjda je u smatsa.
Lijepo li je viđet na sliku
2 dana sunca pa 2 dana kiša i onda 4-5 dana fino vrijemd
Lijep li je dan
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Kakvo infarktno vrijeme, -10 +10 i tako u krug
nothing comes from violence and nothing ever could
U Baru proljece neko.. izadjoh u prsluk i preznojih se.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Meni barani dosli danas u goste i donijeli sunce 🤍
nothing comes from violence and nothing ever could
Akoje do toga, vidji nekako d aostanu jedno deset dana na konak..znacilo bi nam![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
E kasno si se javio hahaha
nothing comes from violence and nothing ever could
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks