Pušti se skijanja vjeruj ti meni. Kad nismo do sad, bolje da se držimo šankaMeni su tako dva druga 35plus krenula da uče, naučila, polomili se i nikad više na skije. Jedan ključnu kost još uvijek ima problema.
Šalim se malo, ali ja sam odustao od tih egzibicija (motor, skijanje...) jer se ipak ulazi u godine
Sent from my SM-S918B using Tapatalk









Reply With Quote
Bookmarks