E ako im od Rodrija zavisi igra nek ugase klub.
Nesporno dobar igrač ali nije on Ronaldo ili Mesi pa da pravi toliku razliku.
E ako im od Rodrija zavisi igra nek ugase klub.
Nesporno dobar igrač ali nije on Ronaldo ili Mesi pa da pravi toliku razliku.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks