Vojnička krv...
Zadnji put za poklon dobih mnogo dobar švajcarac nož ako znam đe više s tim noževima mogu kolekciju da napravim.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Vojnička krv...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Više vitamina C ima u kupus.Što ne rečeš oli kupus?A tek u kisjeli.Nije romantika?
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Dje si djevojko da nećeš kupusa kiśelog da te rokne vitamin C da pičiš ka trotinet električni posle njega![]()
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Bolji od svake mandarine.Čuš mandarina.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Sto ti je mala slatka mandarina skrivila pa si ljuta na nju![]()
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Više volim Nar.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Će ti kupimo nar da budeš još strožija i oštrija🫘
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Oli vodnjike
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Na drenjine,misliš?Ako na drenjine misliš imam ih pun zamrzivač.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Na kruske mislim.. divljake
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Imam i to,iz istog smo sela.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Dzanje to je strasna voćka
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Slatko od dunja.
Svaki dan je dobar za upiranje.
https://x.com/rain_wind_storm/status...57951102251455
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
to je već drugo... I nije šamar... To u zanosu, iz strasti
Nisi se dobro izrazio.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
To već može jel? xD
A može li tako u zanosu iz strasti da te eventualno npr. opsuje i pljune?![]()
U krevetu i ratu je sve dozvoljeno, pa i šlajmerica...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Vala si ga prećerao sad. Solidno je kompliment za tebe.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ljigavo je svakako...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Čuh novu kovanicu u skupštini - izvansituašenje.Veli,izvansituašenje.
Zanimljivo moram tu mudrost utefteriti.
Mislim na radiju čuh dok sam mjenjala stanice odavno sam ih izbacila iz upotrebe.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks