Otkud znam. Nisam ja sanjala, nego ti.
Za koga si se udala u moj san?
Evo ocijeni barem koliko ti je LjukaTheM. Drag od 0 do 10![]()
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Otkud znam. Nisam ja sanjala, nego ti.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Aj moraću to opet da prodjem da vidim. Ti mi reci koje karakteristike treba da sadrži to gospoce
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Pušti, Boga ti. Nešto mi se ne udaje.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
jedeš li mandarine
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Je li to neka fora?![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Jeste![]()
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Ovo kod nalaženja po gradovima moglo bi biti zanimljivo sprovesti anketu širom cg đe se ljudi nalaze.
Recimo.Šavnik?Plužine.Kolašin sigurno kod fontane.
Đe god...Samo da se nađu...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Misliš da nađu sebe ili druge.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Prvo sebe, pa onda privuku druge.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Najteže je sam sebe naci
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Začkoljica jezička.Nađimo se(be) kod Engleza toga nema.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Cekacu te beze ba biljegu
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Đe se nalaze ljudi na selu.Kod tog i tog gumna..?Jel se kaže gumno ili guvno.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 28-10-24 at 12:15.
https://x.com/MilosAJovanovic/status...94413116354561
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
To me drugi put pitasVazda su nas kad sam bio mali plasili sa catrnjom.. da se ne otvara i ne nadnosi
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Piva puna čatrnjaujedno Piva je jedan od najljepših djelova Crne Gore
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Provjeravam te.
Uh jesu jezive kao dijete sam baš voljela da se iskradem sa braćom do čatrnje đe su nam branili i da bacimo onu kantu i čuje se pljus..i onda pijemo vodu iz te čatrnje.
Voda iz kladenca.Dinarski bunari.
Čatrnje.
@outline - Valjalo bi napraviti foto serijal čatrnja Crne Gore.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 28-10-24 at 12:33.
Kod konja,kneza,kralja...svejedno je,bar dok se ne definiše da li neko kneza ili kralja smatra konjem ili konja doživljava kao kralja.Onda se tačno zna na što se misli
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
U arhitekturi spomenika vladara na konjima ima jedna interesantna začkoljica.
Položaj konja.
Možda malo to Beograđana zna ali položaj konja na kojem je Knez Mihailo govori da je na njega izvršen atentat.Autor je jedan Italijan.Šta govori spomenik Kralja Nikole u Nikšiću?![]()
Eto malo teme za razmišljanje.
Ništa manje zanimljivo kao ono nađimo se kod Konja,ili Kralja.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Spremam oriz na pod drob, nu mi donesi oriz, stoji na petar, u kašunu, u saketiću. Tako je znala moja baba da me zamoli za pomoć.
Sent from my Motorola 8400
There are currently 25 users browsing this thread. (0 members and 25 guests)
Bookmarks