Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 147

Thread: National Football League (NFL)

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Vrijedilo je ostati budan samo zbog ove akcije, kako volim ovakve fore i jedan od bitnijih razloga i zbog kojih volim NFL.
    Polu blok na jednog defanzivnog beka odbranilo od pick 6 interceptiona. Nijansa. Ne bih se iznenadio da na kraju zavrsi tekma over. Napadi zivnuli.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  2. #27
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Kelce se ne vidi, OL Chiefsa dosta neozbiljna

  3. #28
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Taman sam pomislio da bi bolje bilo da je San Francisco pokupio fumble na pasu unazad i dao TD i da se razilazimo, ali evo Mahomes je ispoštovao ovim interceptionom na svojoj polovini.

  4. #29
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Odbrana Chiefsa za veliko poštovanje kako god da završi, izvanredno su igrali i prvo poluvrijeme, a pogotovo treću četvrtinu za sad sa tri uzastopna 3&outa.

    Ne može se protiv Mahomesa pa ne može, Ninersi mu poklanjaju loptu kad već nije mogao sam da sprovede kršteni drive.

  5. #30
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Produžetak i drama do kraja, a sve zbog blokiranog XP-a. Specijalni timovi na kraju prave razliku: TD Chiefsa nakon kiksa na vraćanju punta Ninersa, blokiran XP, puno poena iz FG-ova. Vrhunske obije odbrane i neizvjesna utakmica, na kraju i nije bio loš Super Bowl.

  6. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  7. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Produžetak i drama do kraja, a sve zbog blokiranog XP-a. Specijalni timovi na kraju prave razliku: TD Chiefsa nakon kiksa na vraćanju punta Ninersa, blokiran XP, puno poena iz FG-ova. Vrhunske obije odbrane i neizvjesna utakmica, na kraju i nije bio loš Super Bowl.
    Odlican SB. Pun drame. Mahomes #3.

    I na kraju...Over.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  8. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  9. #32
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Odlican SB. Pun drame. Mahomes #3.

    I na kraju...Over.
    Kad je neko doktor svoga sporta, onda pravi ovakve stvari. Ispade fenomenalan kraj stvarno, i iako je moj utisak da su Ninersi uradili malo više da zasluže pobjedu, rezultat je ispravan.

    Lakše mi je sad što je over došao kad nisam uplatio.

  10. #33
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Koliko sada znaci onaj blokirani extra poen.. NFL trlja ruke od Chiefs dinastije

  11. #34
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Koliko sada znaci onaj blokirani extra poen.. NFL trlja ruke od Chiefs dinastije
    Bas presudni momenat, nisam gledao sinoc uzivo, no highlights, jbg mora se radit.

    Cini mi se dosta gresaka i kod Chiefsa ofanzivno, al defanzivni obije su odradile jak posao.
    Al jbg, Mahomes-Kelce kad je tesko. Meni je iskreno milo, iako su "dosadili", i dalje je uzivancija gledat Mahomesa sta radi.


    Inace dvije stvari sto me zanimaju.
    Overtime, coin toss dobija 49ers i daju prvi napad Chiefsima, jesam dobro to shvatio? Zasto?

    Onda druga stvar, pa ***** mu dosli su do endzone, imaju cetvrti pokusaj za Superbowl i ide se na field goal? I daje se sest minuta Mahomesu? Pa jesu oni ludi? Ne shvatam iskreno to, bez ako je protiv pravila 4th for touchdown u OT
    Ili neki strah da ce Chiefsi potrosit sve do kraja i dobit field goalom ili sta li, nejasan mi je taj potez.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  12. #35
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Bas presudni momenat, nisam gledao sinoc uzivo, no highlights, jbg mora se radit.

    Cini mi se dosta gresaka i kod Chiefsa ofanzivno, al defanzivni obije su odradile jak posao.
    Al jbg, Mahomes-Kelce kad je tesko. Meni je iskreno milo, iako su "dosadili", i dalje je uzivancija gledat Mahomesa sta radi.


    Inace dvije stvari sto me zanimaju.
    Overtime, coin toss dobija 49ers i daju prvi napad Chiefsima, jesam dobro to shvatio? Zasto?

    Onda druga stvar, pa ***** mu dosli su do endzone, imaju cetvrti pokusaj za Superbowl i ide se na field goal? I daje se sest minuta Mahomesu? Pa jesu oni ludi? Ne shvatam iskreno to, bez ako je protiv pravila 4th for touchdown u OT
    Ili neki strah da ce Chiefsi potrosit sve do kraja i dobit field goalom ili sta li, nejasan mi je taj potez.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
    Da, sa novim pravilima logičnije je da pustiš loptu i da onda znaš na čemu si nakon njihovog jednog drivea, odnosno da znaš što će ti trebati kad dobiješ loptu nazad. Sve i da popiješ TD odmah, imaš priliku da i sam daš TD, nije automatski kraj poslije prvog posjeda (kao u regularnoj sezoni).

    Na FG su išli jer bi u slučaju da ne prođe 4th downu ostavili Chiefsima da FGom pobijede, a ovako su eto kao imali da brane TD (što nisu uspjeli) jer bi u slučaju da su i Chiefsi dali FG oni dobili loptu nazad i tu bi onda bilo ko prvi da poene dobija. Da su rizikovali i postigli TD, opet bi morali da brane TD, tako da se sve svodi na ovo što sam gore napisao - tražili su da imaju prvi napad, što sa novim pravilima i ne izgleda kao pametna odluka.

  13. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  14. #36
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Da, sa novim pravilima logičnije je da pustiš loptu i da onda znaš na čemu si nakon njihovog jednog drivea, odnosno da znaš što će ti trebati kad dobiješ loptu nazad. Sve i da popiješ TD odmah, imaš priliku da i sam daš TD, nije automatski kraj poslije prvog posjeda (kao u regularnoj sezoni).

    Na FG su išli jer bi u slučaju da ne prođe 4th downu ostavili Chiefsima da FGom pobijede, a ovako su eto kao imali da brane TD (što nisu uspjeli) jer bi u slučaju da su i Chiefsi dali FG oni dobili loptu nazad i tu bi onda bilo ko prvi da poene dobija. Da su rizikovali i postigli TD, opet bi morali da brane TD, tako da se sve svodi na ovo što sam gore napisao - tražili su da imaju prvi napad, što sa novim pravilima i ne izgleda kao pametna odluka.
    Zaboravio sam za to pravilo da nije "golden TD", sad se sjecam kad me napomenu.

    Pa niie bas zavidna pozicija, al ne znam na tako blizu do endzone, rizikovao bih TD pa aj da se brani il nek istrose vrijeme i rijese field goalom. Ovako odlicna akcija za pobjedu Chiefsa.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  15. #37
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Zaboravio sam za to pravilo da nije "golden TD", sad se sjecam kad me napomenu.

    Pa niie bas zavidna pozicija, al ne znam na tako blizu do endzone, rizikovao bih TD pa aj da se brani il nek istrose vrijeme i rijese field goalom. Ovako odlicna akcija za pobjedu Chiefsa.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
    Ja sam uvijek za rizik i agresivnu igru i godinama sam pizdio što su treneri u NFL-u toliko konzervativni i isprepadani i nikad ne koriste 4th down za produžetak drive ili jure TD umjesto što se zadovolje FG-om (a pogotovo kad su u protivničkoj red zoni). Srećom u posljednjih 5-6 godina se to promijenilo, svi timovi su bili dovoljno pametni da slušaju svoje matematičare i skontaju da je ipak veća vjerovatnoća da ćeš pobijediti ako više rizikuješ u takvim situacijama. Mislim da se u principu slažem s tobom, kad si već tražio loptu i prvi posjed i bio blizu end zone, trebalo je tražiti TD. Izgleda da ni oni nisu bili baš načisto što je optimalan pristup kad dobiješ coin toss, vidim da Shanahan priča o umornoj odbrani i eventualnom "sudden death" posjedu u slučaju da su postigli isti broj poena nakon prvih posjeda - ali, nije se desilo.

    Međutim, Ninersi su prije 15 dana bili na drugom kraju štapa, dobili su NFCCG tako što je Detroit išao na tri 4th downa (pri čemu je vodio) i sva tri pukao, i cijele naredne neđelje se samo o tome pričalo kako je to naopak pristup. Naravno, Detroit nije izgubio samo zbog toga nego zbog dvije druge sulude situacije, ali džabe, u Americi se sve vodi na polarizovanu priču oko 4th downa i to po pravilu "poslije bitke svi generali" đe se umjesto analiziranja situacije i pozvane akcije, mišljenja svode na to "dobra odluka ako je prošlo, katstrofalna ako nije".

  16. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  17. #38
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    VRA-TI-LI SMO SE, pjevale bi sad sestre Kovač da su ikad gledale NFL.

    1 spektakl na otvaranju kako i dolikuje, utakmica preokreta i drame i, kao što u fudbalu uvijek dobiju Njemci i Italijani i Madrid, u NFL-u uvijek Chiefsi dobiju nekakvu suludu završnicu. Žao mi je što Lamar Jackson nije QB mog tima, otvoreno zavidim Ravensima na tome, ali ruka i dalje nije tu i opet će polemike na račun toga. Nekoliko bitnijih dužih pasova su izvukli njegovi WRovi, neke od dužih akcija napravili RBovi nakon kraćih pasova ka njima. Najgore je bilo u posljednjim Goal pokušajima, promašio jednom, onda katastrofalno promašio drugi put otvorenog čovjeka u endzoni, na kraju pogodio i Likely napravio impresivno hvatanje... ali, preveliki broj cipela.

  18. #39
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ajmo refresh gledah Ravens vs Commanders. radi Ray Lewisa sam vazda gotivio taj tim, onda malo radi The Wirea. gotivim i Lamara, ža' mi ga bi prošle godine al su ga Chiefsi prebili plus je imao neke loše odluke tokom trajanja čitavog meča

    noćas dobri, Henry je imao meščini opet 100+ yards plus dva TDa.

    u državi Minnesota dosta toga ide dobro ove godine, Vikingsi su na 5-0


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  19. #40
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  20. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    vikings - lions poprilicno opravdala hajp. jedino bih promjenio rezultat. NFC north je pakao.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  21. #42
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    jako dobra utakmica. odlučilo ono neuspješno two points conversion, nekako su ga smuljali. nakon toga sjajan drive Goffa i odličan šut

    gledah 49erse i Chiefse. prvi TD tek u 3/4. odbrana Chiefsa sjajna mada i je Purdy bacao prilično loše


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  22. #43
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    E kakav Hail Mary na Commanders-Bears pahaha, iskakah se po kući kao da je moj tim pobijedio. Odličan program večeras inače i dosta iznenađenja, Red Zone ludnica u onom prvom terminu i smaranje u ovom drugom... do finiša posljednjeg meča, ludilo.
    Last edited by To Madeira; 27-10-24 at 23:45.

  23. #44
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ja gledao Cinci vs Eagles pa formulu i kraj nba i podjo' da spavam sad gledam highlightse. nevjerovatan kraj, kako se odbi do samog čoeka, ka' u filmove


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  24. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    ono je vise licilo na isjecak iz mikijeve radionice nego na pro sport.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  25. #46
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    kako obrnuše Lionsi sinoć. da li je to ta sezona? makar malo radosti za narod Michigana


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  26. #47
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kako obrnuše Lionsi sinoć. da li je to ta sezona? makar malo radosti za narod Michigana


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Akobogda neko od tradicionalnih luzera iz NFC North stigne makar do NFCCG, ali znajući njih dvoje... Nije baš da Lionsi gaze, dosta utakmica su dobili pa taman kao sinoć. KC isto tako, 9-0 koje je moglo da bude 5-4, svake neđelje nađu način da pobijede, a sinoć posebno. Dosta ekipa ima dobre skorove, ali niko nije ubjedljiv da kažeš da su nepobjedivi, a pola sezone je prošlo.

  27. #48
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Chiefsi su se protiv Benglasa izvukli, pa i sinoć dje blokiraju pokušaj FGa. liče na Real Madrid u CL, i kad igraju loše dobijaju. iduću su protiv Billsa, možda tu pa'ne prvi poraz.

    sinoć uvatih 4/4 Commanders vs Steelers. kakva rudnička odbrana Steelersa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  28. #49
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    dobar meč Steelers/Ravens. odbrana dosta solidna do ovog poslednjeg drivea Lamara, mada su i imali dozu sreće jer je Tucker dva FG mašio, jedan prilično lagani. Wilson dvaput sackovan, napad im i ne radi posao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  29. #50
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    499
    Thanked in
    309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dobar meč Steelers/Ravens. odbrana dosta solidna do ovog poslednjeg drivea Lamara, mada su i imali dozu sreće jer je Tucker dva FG mašio, jedan prilično lagani. Wilson dvaput sackovan, napad im i ne radi posao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ravensi pucaju sebi u nogu i u oba koljena jer umjesto da vode 10, oni gube 2. Dva fumblea, dva promašena FG-a (kako se Tucker raspada ove sezone, a najbolji kicker lige bez konkurencije godinama unazad), uništavaju Wilsona i napad... Ne znam, Steelersi godinama igraju odlično protiv Lamara i to nije iznenađenje, ali mislim da Ravensi preokreću ovo lagano jer napad Steelersa ne postoji.

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. National Football League (NFL) 2017/18
    By miha in forum Ostali sportovi
    Replies: 194
    Last Post: 05-02-18, 03:38
  2. National Football League 2014/15
    By miha in forum Ostali sportovi
    Replies: 5
    Last Post: 22-06-14, 17:45
  3. National League of Legends Tournament
    By Easy - internet & gaming in forum Game Server CG
    Replies: 168
    Last Post: 11-06-11, 19:08
  4. UEFA Fantasy Football - Champions League
    By Bokee in forum Fudbal
    Replies: 68
    Last Post: 13-12-10, 13:38
  5. Uefa Europa League Fantasy Football
    By Alkatraz_hn in forum Fudbal
    Replies: 3
    Last Post: 14-09-10, 16:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •