Pa lijepo mu je aerodrom PG dao vrijeme vanrednog slijetanja, ranije nego redovna otvorenost. Kasnjenje se racuna od planiranog vremena slijetanja a ne polijetanja, tako da su oni u stvari stigli na vrijeme
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne grijese piloti bas tako lako. Ovdje je vjerovatno bilo jeftinije da leti i kruzira nego da lezi na aerodrom i placa parking na platformu aerodroma. Eventualno ako su ga vjetrovi malo pogurali.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Pa lijepo mu je aerodrom PG dao vrijeme vanrednog slijetanja, ranije nego redovna otvorenost. Kasnjenje se racuna od planiranog vremena slijetanja a ne polijetanja, tako da su oni u stvari stigli na vrijeme
Sent from my iPhone using Tapatalk
13 sati Takumi leti iz Tokia. Junacki
Sent from my S23+ using Tapatalk
Skini carape ako smijes
Bilo je bas hladno. Noge led ledeni 14h.
Last edited by TAKUMI; 19-10-24 at 19:40.
Prema tome, šta da ti kažem?
Au, ovo je... 4 aviona u formaciji ispod velikog mosta na maloj rijeci, ali izokrenuti... mudato...
https://www.instagram.com/reel/DBf_F..._web_copy_link
Sent from my Motorola 8400
Ima bolji snimak nzm sto nije objavljen na cg i rs stranici nego samo hr
https://vm.tiktok.com/ZMhu59Qmr/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Satelitski resiveri/oprema
JUče sma se douševila snimkom, hvala i za ovaj bolji. Nevjerovatno. Česi su sito imali bolji snimak.
A opet tužno da ovo kod nas niej ispraćeno bolje, da nije društvenh mreža ne bi s eni znalo.
Da li je moglo da bude publike, da jeste ja bi sigurno otišla i uzela slobodan dan.
Sjajno.
https://www.redbull.com/ba-bs/prvi-i...eznickog-mosta
Last edited by montenegrina; 25-10-24 at 06:49.
Evo i kako su napravili... Ovi Česi su čudomudovišta
https://www.instagram.com/reel/DBjLe...FneGt5c2x2YzZv
Sent from my Motorola 8400
https://rtcg.me/vijesti/svijet/62460...uta-video.html
https://x.com/fl360aero/status/1855556422076866747
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Bird strike najbjerovatnije.
Prema tome, šta da ti kažem?
Nadje li ga?
Prema tome, šta da ti kažem?
Sletio negdje, putnici ubijeni i to je to.
Prema tome, šta da ti kažem?
Da, to sam i ja vidio. Ne znam kako im je.
Prema tome, šta da ti kažem?
DHL 737 pao jutros.
Rusi?
Prema tome, šta da ti kažem?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks