Koja je cijena ?
- Poslali smo vam u inboks
I tako 20 komentara hahah ***** ti mater
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Da ste samo čuli što je ovaj Rus prije par minuta iz Kurska sve rekao duša bi vas zaboljela.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Koja je cijena ?
- Poslali smo vam u inboks
I tako 20 komentara hahah ***** ti mater
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Nelt MNE zapošljava
Pozicija: Tim lider održavanja infrastrukture (m/ž)!
Domar? Sef domara?
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
ju, neoporezivih 100€ za 8. Mart
nothing comes from violence and nothing ever could
Kako me spičila nervoza nešto, pih!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Kul.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
U subotu su najavili dan širuna u Budvi,a bogme i kišu.
Bed Lak.
Doduše ta manifestacija zna da se pretvori u žešću seljaniju.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Volela sam, vooolela, vooolela sam gaaaa, čekala sam, čekala, srce da mi daaaa
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
4 plombe 2 ortopana za djecu 190 eura...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Evorpa bajo moj, evropa...
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Malo biranih grafita:
1. Lepo je kada ti je pas prijatelj. Ružno je kada ti je prijatelj džukela.
2. Za razliku od glave, stomak javlja kada je prazan.
3. I poštenog čoveka možete potkupiti, samo morate pošteno platiti.
4. Molim pevačicu da ne trese sisama oko mog muža, … novčanik je kod mene.
5. U meni spava genije, a uvek je budna - budala.
6. Zimska dilema: Čaj od nane ili rakija od dede ...
7. Inteligencija je sve više veštačka, ali su budale i dalje 100% prirodne.
8. Ako žena odluči da učini čoveka srećnim, tog jadnika više niko ne može da spasi.
9. Kakvu sam kafu skuvao komšinici, evo još traži gaće po sobi.
10. Ne volim da se hvalim, ali ni jedna žena još nije zažalila što me je ostavila.
11. Kako ćemo? - pitanje koje povezuje frizere, prostitutke i ljude kojima fali ideja!
12. Detinjstvo je završeno kada majka prestane da krije slatkiše, a otac počne da krije rakiju.
13. Sladoled se liže radi slasti, žena radi strasti, a dupe radi vlasti.
14. Ko se oženi zbog sisa, obično se razvodi zbog rogova!
15. Pravom muškarcu žena divlja u krevetu, ... a ne po kući
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Još par dana i slow living može da počne
![]()
"I shut my mouth and hold the light"
Hijao tigrovo oko bek
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
"I shut my mouth and hold the light"
E sto mi baguje ovaj tapatalk.. moram ovo obrisat
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
kakva me *cobolja radi
predobro, predobro, predobro
oko srca ledno ka stetoskop
Last edited by goozica; 01-10-24 at 15:28.
nothing comes from violence and nothing ever could
Probah svako slovo umjesto zvjezdice i opet ne znam.
Ja ti u eksel samo upisujem brojeve u polja.
Q
Q kao qkavica,Q,qrcobolja.
More li qrton
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Qbrik.
Stanley Qbrik.
Last edited by Bluemoon; 01-10-24 at 16:20.
Qbik
Qbik Drva
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
There are currently 6 users browsing this thread. (2 members and 4 guests)
Bookmarks