Page 898 of 1029 FirstFirst ... 398798848888894895896897898899900901902908948998 ... LastLast
Results 22,426 to 22,450 of 25715

Thread: Mjesta gdje se dobro jede

  1. #22426
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    227
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Pod volat mijesano meso katastrofa,jedino su cevapi bili dobri,ostalo zilavo i skoro nejestivo,ja volim bubrege ali ovi njihovi su toliko bili zilavi da se covjek mora potrudit da ih isjece, karadjordjeva nedovoljno pecena, dosta su pokvarili od mojeg zadnjeg dolaska kod njih

  2. #22427
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    pikoleto nk - specijal sendvič haos dobar,plus pomfri od pijačnog krompira...cijene trivijalne naspram ovih vaših krševa od 14e

  3. #22428
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,081
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    Pod volat mijesano meso katastrofa,jedino su cevapi bili dobri,ostalo zilavo i skoro nejestivo,ja volim bubrege ali ovi njihovi su toliko bili zilavi da se covjek mora potrudit da ih isjece, karadjordjeva nedovoljno pecena, dosta su pokvarili od mojeg zadnjeg dolaska kod njih


    Ja tu jedem iskljucivo telece raznice. Boljih nema kod nas.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  4. #22429
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ima u Baščaršiju.

  5. #22430
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Juce u Rekoletu (Tivat) pica dobra, cezar salata dobra, cijene nisu prejake...porcije obilne.

  6. The Following User Says Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:

    Dzi

  7. #22431
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,437
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Pod Volat sam bila silom prilika možda 2x u zadnjih par godina i čudu sam se načudila čime se ljudi oduševljavaju jer sam čula samo pohvale a ono dobrog vidjelo nije.. ali dobro, kažu mudri da se o ukusima ne raspravlja

    Pohvala za Kristal central.
    Džigerica sjajna, teleće pečenje takođe. Popeci malo masniji za moj ukus. Brzina, ljubaznost, usluga 10/10

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Last edited by Lapis Lazuli; 05-09-24 at 15:04.

  8. The Following 3 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  9. #22432
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,946
    Thanks Thanks Given 
    8,687
    Thanks Thanks Received 
    3,843
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Pod Volat sam bila silom prilika možda 2x u zadnjih par godina i čudu sam se načudila čime se ljudi oduševljavaju jer sam čula samo pohvale a ono dobrog vidjelo nije.. ali dobro, kažu mudri da se o ukusima ne raspravlja

    Pohvala za Kristal central.
    Džigerica sjajna, teleće pečenje takođe. Popeci malo masniji za moj ukus. Brzina, ljubaznost, usluga 10/10

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Tamo (pod volat) uvijek i jedino shto uzmem su teleci medaljoni,teleca chorba,i tufahija na kraju,ocjena 9,5/10.
    ...

  10. #22433
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Pizza Cut svaka cast. Stvarno sam jedva pojeo malu picu sto mi je spremila po njenom.

  11. #22434
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Juce u Rekoletu (Tivat) pica dobra, cezar salata dobra, cijene nisu prejake...porcije obilne.
    Dobra pica baš…

  12. #22435
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Dobra pica baš…
    Odavno nisam jeo picu pa i ne znam realno.

    Pastu takodje nisam jeo odavno.

  13. #22436
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Nakanih se da probam konačno Marshal sladolede (ima trafika u Bulevar Revolucije), baš, baš dobri.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  15. #22437
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Jedino njih priznajem. Pistaco i kafa, nema preko. Doduse u Kotor platimo za nas dvoje 10+ eura...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  16. #22438
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,929
    Thanks Thanks Given 
    19,009
    Thanks Thanks Received 
    8,867
    Thanked in
    4,308 Posts

    Default

    Meni su toliko dobri da sam ih samo jednom probao.Ne vjerujem da ću više,ne zbog cijene,nego zbog ukusa na steroidima.Uzeh,tada crnu čokoladu i divlji šipak ukus.Bar sam se te dvije namirnice najeo dosta puta u životu.E te dvije kugle su imale ukus kao zbirno sve crne čokolade i svi divlji šipkovi koje pojedoh u životu.
    Već jednom rekoh:Ko je osmislio onu esenciju ukusa treba mu dati,ako je nije već i dobio,Nobelovu nagradu za hemiju(ako se takva i dodjeljuje)

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  17. #22439
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Uh jesu jaki, jedva sam one dvije kugle pojeo mada nisam neki ljubitelj slatkog svakako...

  18. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  19. #22440
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Nema boljeg sladoleda no preko puta Male pjace u Barsku zgradu na točenje.
    Euro košta ne može se pojes.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to jokaš For This Useful Post:


  21. #22441
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Ne znam zasto su ljudi odusevljeni onim tocenim sladoledom, mada ima ona stara “o ukusima se ne raspravlja”

    Meni je ono nista spec.

  22. #22442
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,047
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,919
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    mozda sto je vise kao slag
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #22443
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,081
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Ima li dje dobre jagnjetine u KL/MK?
    Prema tome, šta da ti kažem?

  24. #22444
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Podgorica
    Posts
    418
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    +1 kad god mi se prije jeo neki junk food odem na Mobster, Fat Mike ili Mr.President, bili su odlični mada nisam bio baš odavno...

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk

    Uh, Mr President ... inace moj prvi susret sa jalapeno paprikom .. nikad necu zaboravit taj momenat

    Kasnije mi je postao definitivno omiljeni sendvic kod njih, jednom ili dva puta sam narucila i onu kauc porciju ali mi je ipak flatbread bio favorit. Dugo ga nisam jela, mozda bas nocas opet porucim s obzirom da me ceka nocna smjena.

  25. #22445
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,617
    Thanks Thanks Given 
    6,179
    Thanks Thanks Received 
    5,815
    Thanked in
    3,365 Posts

    Default

    Danilovgrad će biti domaćin jedinstvenog kulturno-gastronomskog događaja,
    Sač Fest-a,
    zakazanog za 15. septembar 2024. godine. Ovaj festival slavi tradiciju pripreme hrane pod sačom, uz uživanje u ukusima domaće kuhinje

    Datum održavanja je 15. septembar 2024. godine.
    Svaka ekipa bi trebalo da ima svoj naziv i kapitena.
    Ekipa mora imati svoje majice sa štampanim nazivom.
    Broj članova ekipe varira od 3 do 8 takmičara.
    Svaka ekipa treba da opremi svoj štand sa sopstvenim sačem za spremanje mesa i priborom.
    Program i ocjenjivanje:

    Program festivala će trajati od 10 do 18 časova.
    Spremljeno meso će biti ocjenjivano od strane tročlane komisije profesora kulinarstva.
    Ekipe koje žele dopuniti svoju ponudu mogu služiti i druga jela iz domaće kuhinje na svojim štandovima.


    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  26. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  27. #22446
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,047
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,919
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    zamisljam forum ekipu
    nothing comes from violence and nothing ever could

  28. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  29. #22447
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,157
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ima li dje dobre jagnjetine u KL/MK?
    Ima onaj lovacki dom, skrene se sa magistrale par stotina metara sa desne strane taman na pola puta kl-mk gledajuci od strane pg... (zaboravio sam ime selu)

    Nisam jeo konkretno jagnjetinu ali vjerujem da je ok sudeci po drugim stvarima koje sam probao

  30. #22448
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,929
    Thanks Thanks Given 
    19,009
    Thanks Thanks Received 
    8,867
    Thanked in
    4,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Ima onaj lovacki dom, skrene se sa magistrale par stotina metara sa desne strane taman na pola puta kl-mk gledajuci od strane pg... (zaboravio sam ime selu)

    Nisam jeo konkretno jagnjetinu ali vjerujem da je ok sudeci po drugim stvarima koje sam probao
    Trebaljevo?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  31. #22449
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,157
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Vaistinu Trebaljevo

  32. #22450
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Ровачко или Морачко Требаљево?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

Page 898 of 1029 FirstFirst ... 398798848888894895896897898899900901902908948998 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 16 users browsing this thread. (2 members and 14 guests)

  1. Bor1s,
  2. JigSaw

Similar Threads

  1. Sad mi se jede... ☹
    By starwalker in forum Gastronomija
    Replies: 8686
    Last Post: Yesterday, 12:33
  2. Mijenjam Mjesta u novom domu za mjesta u prvoj fazi
    By marko_pg** in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-13, 09:33
  3. Jede mi se slatko...
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-12, 00:11
  4. Jede po sahranama
    By somewhere-else in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 05-06-10, 20:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •