Nema mi mrznije ulice od Bokeške definitivno
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
par podgoričana kojima je vrh života bokeška na fb komentarisa izgled Margot. tako to biva, vjerovatno
https://x.com/SRKoprivica/status/1830150585573654740
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Nema mi mrznije ulice od Bokeške definitivno
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Genijalno: who cares what is real.
https://youtube.com/shorts/5uiHXBRDHhk?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Svasta ...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Danas uživanje, slobodan dan, sio na motocikl, napravio đir bez plana (nekoliko stotina kilometara), stao da večerem, kuckam na telefon (između ostalog i ovu poruku), jedem ukusnu hranu... a sto do mene teška priča, bar da su tiši... No saznadoh da je Bizmark Srbin, da su Nijemci 1941 god. prvo bombardovali muzej u Beogradu kako bi zatrli kulturu srba, da je... Ma, ne morate sve da znate.
Sent from my Motorola 8400
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Neđe neko prosuo priču da je zlatni hari poter iz kinder jajeta, ili iz nečeg drugog, kolekcionarski primjerak i da košta oko 3 hiljade eura. Pa se ljudi sprdaju tome kad naiđu na zlatnog potera.
A može bit i da sam promašio i da stvarno vrijedi toliko, nisam baš u toku sa modernim forama.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Jos par danah
https://www.vijesti.me/zabava/muzika...-pola-zdravlja
nothing comes from violence and nothing ever could
Ja sam sa slemom od jutros.. Pocelo je
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Kakvim šlemom?
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ovakav
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Slab je to šlem za današnjice mislim.
Enivej.
Definicija debilizma:
Kako ovi Ameri i Englezi vladaju svijetom nikad mi neće biti jasno.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 03-09-24 at 20:22.
Nego ne rekoste mi kad cete vas dvoje da izadjete na ono pice ?
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Upravo je pijem ako mi vjerujes
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Znam.![]()
Last edited by miovrag; 03-09-24 at 20:44.
E sad.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 03-09-24 at 20:56.
"Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"
• No Rich Parents •
Gledam nešto ove objave na instagram jutros na zoru, kakvi su ovo ispraćaji u školu, ka da idu u vojsku...
samo što je napisao ovu pjesmu, dovoljno bi bilo. o političkim angažmanima ne bih
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Ode i on
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Tu es mon héro!
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks