Na odmor radno odijelo, vaaaaazi
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Smrtna kazna je izricana streljanjem, a iako ukinuta devedesetih vrlo rijetko se izricana (gro njih je izreknuto u onoj ,,euforiji" poslije drugog svjetskog rata). Zadnja izvrsena smrtna kazna se desila na Trojici iznad Kotora kada je streljana muška osoba koja je obljubila djevojčicu.
Sent from my Motorola 8400
Na odmor radno odijelo, vaaaaazi
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Tu es mon héro!
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Provedeš medeni mjesec 20 sati vožnje u ovom vozu:
A par je iz Hrvatske.Carski.
...a @outline ti ne smiješ ni u Nikšić da dođešmalo te zezam ne zamjeri što.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 30-08-24 at 08:30.
..da se nadovežem za ovo dvoje iako su influenseri i sve što ide uz to ideja im je bila fenomenalna a možda je baš zbog pregleda možda nije originalno.Malo je tu i fensi momenata kao onaj ultimate sRvajver što pravi dokumentarce za klikove.
Destinacija đe ne putuje niko:
..no u mom slučaju me navelo na razmišljanje kako imam sjajne ortake kojima bi sve ovo palo na pamet a u veze senzitivce i komformiste kojima su i noćne leptirice problem
Preporuka ko voli ove dokumemtarce:
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 30-08-24 at 10:59.
Kilo pastete skuplje od prsute....
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Paštete od pršute?
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Vidis blue ta ti nimalo nije losa ideja)))
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Da je pantetiram što veliš?
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Veci je problem ime smisliti
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Pušti ime Italijani bi me ubili ne znaš ti Italijane i što im znači pršuta ćerali bi me gore na potjernicu no Mila.
Ono ka - samljela nam nacionalni ponos!
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 30-08-24 at 18:37.
Oj tesko li je ovih dana biti clan cdm foruma
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
nothing comes from violence and nothing ever could
Tanke li su supe na svadbe mozes kroz njih čitati...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Koverta je za jagnje no ni brk ne omastih
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Treba si im još i janje donijeti.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
..ili još bolje da si uzeo janje omastio brke sve uredno fotografisa i posla im čestitku na Fejs da svi vide - (nabacio kez) i napisa - najjači ste par na svijet ljubi vas BrT.Ovako te zapala supa iz Volija.
Kako si naivan čoek Networkmaster.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Drugi put zivo jagnje mjesto koverte)) haaahahhahah
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Jednom sam prisustvovala svadbi u Turskoj pozvali nas sa nekog kampa međunarodnog da vidimo tu tradiciju.
Lik iznajmio fudbalski teren,zvučnike i mikrofon otvarali koverte i prozivali ko je koliko da.
Eto za buduće mladoženje ideja kako da se nakrcaju para,jer Crnogorci toliko vole da se pokažu da bi moga i Marakanu deset puta isplatiti.![]()
Ne moraš ići u Tursku, to ti ima oko Pljevalja i Zatona. I za svadbe i za sahrane.
There are currently 19 users browsing this thread. (2 members and 17 guests)
Bookmarks