100 kila drenjine 5 litara rakije
100 kila drenjine 200 eura
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Kolona b od drenjina samo sok
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Ne isplati se peci rakiju ...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
https://www.instagram.com/reel/C-5s5...hvZ2ZhdWV2cjds
ova djevojka je jedna od najboljih reprezenata CG u svijetu. vjerujem da nije bilo inauguracije Milatovića, za nju bi čuo tek poneko. ova pjesma je brutalno izvedena
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Danica Crnogorčević iz komšiluka
Tko leti, vrijedi...
Dijete,13g,već po drugi put,na svoju inicijativu, odgledalo Maratonce i Ko to tamo peva sa oduševljenjem,prije toga po jednom Balkanskog špijuna i Varljivo leto.
Ako sam i imao dilemu da li je moj,otklonjena je
Inače po svim drugim parametrima ne odskače od svoje generacije.Da ga testiram na droge?
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Last edited by joni; 20-08-24 at 22:11.
Ne no mu šini da gleda "Davitelj protiv davitelja".
Bolje nemoj, možda je i tu "na tebe"
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Kako se umorih danas, ne pamtim da sam ovako bio umoran.
to ti je mjesec u ribama
nothing comes from violence and nothing ever could
Sta si u horoskopu ?
- Vele da sam dupla skorpija
Auuuu
I nikad nisam otkrio sta znaci to au
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Ajde gledala sam da ne komentarišem što si postavio ali 5lit od drenjine koja nema ni zeru gotovo šećera od 100kg (šećer se tu gruva malo,malčice,malčice više) iste pri tom drenjine od koje se rakija i ne pravi ko ima ikakve veze sa istom.Alkohol se dobija baj d vej od sadržaja šećera između ostalog.
Rakija se pravi od šljive i jabuke,grožđa od drenjine je čist idiotizam i oni na Lušticu bi da prave od maginje,i ima onih što bi da prave i od šargarepe.
E'o na mom selu ima toliko drenjine da je možeš brati koliko te volja a tamo nikome na pamet nije palo da od iste pravi rakiju no džem i neke druge proizvode.
Toliko o tome.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Mogu (za)mislit.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Aliii...Župa Nikšićka koja ima toliki potencijal za voćnjake od jabuke pa nadalje pekla rakiju od drenjine.
Plač.
Samo nek su zdravo ka drijen što bi se reklo u narod.
Last edited by Bluemoon; 21-08-24 at 18:53.
Gospodin u plavom u pozadini je lik koji mi je uljepšao dan
https://x.com/ubicacveca/status/1826...MNfGKNr96RlWvw
Sent from my iPhone using Tapatalk
Tko leti, vrijedi...
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks