U ovom momentu smo sigurno spremni i dovoljno jaki da od naredne sezone imamo jednu profesionalnu KLS u kojoj će se takmičiti svi naši klubovi koji u ovom trenutku igraju i ABA ligu. Ne želim da potcenjujem ABA ligu, ali mi moramo da imamo jaku KLS. Već je jaka, ali može da bude i jača".

Hahahahhahahaha jel to ona jaka liga sto je pod interpolom ? Kladionicarska liga Srbije