Quote Originally Posted by Mstislav View Post
Није ни то проблем, већ што се осим њих двојице не зна за ниједног трећег из Преокрета.
Али, сад им је шанса, ако буде ниски одзив бирача мислим да могу да пређу цензус.
Имали су га у ПГ на изборе државне прошле године.
Ne svidjaju mi se jer lazu, jure populisticke naslove a na kraj izio ga vuk...
Jednostavno ne umiju da vode ciljani politicki marketing koristeci drustvene mreze...


Sent from my SM-A546B using Tapatalk