Sve nam je na izvolte.
Samo treba da naučimo kako da se poslužimo...
Sve nam je na izvolte.
Samo treba da naučimo kako da se poslužimo...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Skini prsten s desnee ruuukeeeeeeeeee.. da ti mladooost ne uveneeee
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Drustvene mreze su ogolile mnoge sociopatske osobine kod ljudi. Sad ne treba neko bit zatvoren u Dobrotu da bi znao da je lud, dovoljno je pogledat kako se ponasa na mrezama.
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Zlo(ba)
Svaki dan je dobar za upiranje.
BaZlo što bi rekli Zemunci.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Samo izvolte...razvaljujte...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Meni ovako što ne iskače tako da sve je do algoritma.
Mislim,tako internet funkcioniše.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Zasto nam ovo pises? Jel te neko pitao sto tebi iskace na reels? Mi ne znamo kako internet funkcionise i sto su algoritmi? Zasto se dopisujes sama sa sobom?![]()
Tako pecanje funkcioniše...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Izvini ne znam ni što je reels.
A forum je gotovo nažalost mrtav oblik društvene mreže.Nisam mislila na tebe no na sebe da mi je drago da mi tako što ne iskače tako da ne želim ni da znam što je taj reels.
Ne želim ni da znam ko je ova gore navedena pravo da ti rečem ni što je izjavila.
Never Majnd.
Inače,moram sad na temu da rečem da mi je najgore bilo pošto sam dugo bila u Beograd i u taj GSP đe se osjeća duh Beograda jedne godine osjetila propast društva kad su oko mene svi pričali o rijalitijima aka Farma i Pinka bilo mi je pravo da vi rečem mnogo ža.Beograda.
Enivej!
Reels su ti oni kratki snimci sto iskacu po instagramu,youtubu i ostalim drustvenim mrezama
![]()
Kome to treba, i zašto se pominje.
Be Real...Dado...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Aha nisam stvarno znala jer instagram nemam,imala sam jebeni twiter i to kad su političari kod nas počeli da se oglašavaju preko istog.Onda pratila sranja u svijet pa sam i njega maknula jer mi se usra u život kako je posta gadan.Fejsbuk sam ispratila za vrijeme korone jer je posta nepodnošljiv.
Mislim da su forumi najbolji oblik društvene zajednice kad sve sagledam.
Imaš i arhivu eeeej.
Evo doomerwojak pošto voliš rap to viđeh za tebe jedna vrh grupa.
Ja nikad nisam bila (zlo)pamtilo.
***** mile jebu li se vile.. da ne jebu odakle bi grablje bile
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Blumun zasto imam neki osjecaj da pises seminarske za parice ?
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Hahahaha a brat...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Pa iz istog smo sela moramo se držat jel, izumiremo.A i osa te ujela i jedva si preživija i to uzimam u obzir.
@doomerwojak kraljevi najjači na svijet.
Eto vidiš kako je lijepo kad neke ljude sretneš izvan političkih tema to je baš carski.I ne budeš smradina pa im se na druge teme istresaš ka smradina.
No bude čoek čoeku,čoek.
Kakvih ima, dobri smo...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Jel moguće da se pored njih domaćih Hrvati masovno lože na desingericu bildea.Svijet je otiša u Q.
Komsijina trava je uvijek zelenija
"Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"
• No Rich Parents •
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks