Sviraš li ti kakav instrument? Da se pokupimo nas nekoliko neđe i zagruvamo...
Sviraš li ti kakav instrument? Da se pokupimo nas nekoliko neđe i zagruvamo...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Sve sam pokušala i u muzičku sam išla. Gitaru sam svirala ka..a jedino mi je dobro išlo streljaštvo.U Bratogošt.
Enivej.
Odličan ti je ovaj video.Ovaj me tako podsjeća na mog druga iz Beograda koji se vječito bori sa vjetrenjačama.Rastužilo me to pravo da ti rečem jer to mi je jedini pravi prijatelj u RL.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 29-06-24 at 22:52.
E, pa onda baš propuštaš mnogo. To je pravo uživanje...
Streljaštvo...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ne propuštam ja ništa vjeruj mi.Naprotiv.
Niko bolje nije osjećao Drvo kao Vladan Desnica.
Last edited by Bluemoon; 29-06-24 at 23:05.
Part 2
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Oće te sve.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Muka na njega.
Što od tvog što od mog video-a.
Kako reče Vladan Desnica sad me sve više zanima pejzaš a sve manje čo'ek.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Bustujmo bustujmo forum pozitivnom energijom.
To Extra!
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Fokus na najvažnije stvari u životu.
Pod broj 1.
Spavanje.
Svaki dan je dobar za upiranje.
A prije spavanjaa
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Bustovao sam se sa Tuborg točeni, Tuborg u boci, Nikšićko točeno, Tuborg u bici, Haineken bočica pa mala limenka
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ma, haj'nekenjaj...Daj neki Merak!![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Vidiš Luka kako smo im probudili najdublje porive a oće da nas kamenuju ođe.
Drugari, šalu na stranu mnogo ste mi dragi pravo da vi rečem taki kak'i ste.Baš sam se nešto za sve vas nekako..vezala.
Last edited by Bluemoon; 29-06-24 at 23:55.
Kako Luka od Ljuka
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Bluemoonka,
Drago mi/nam je da si našla smiraj neđe, pa makar to bilo i među forumskim č(/l)udacima.
I ti si dio nas (foruma) pa se opusti/raspištolji dok ne odrasteš i odeš kao i ostali - volimo i mi tebe, baš takvu kakva si, bez brige.
Aj živjela, do nekog narednog susreta na ovoj ili drugoj temi
U to ime...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Hvala tebi no ja mnogo mračnu istoriju sam upoznala jer viđi kako Mylene nisu ođe baš svi članovi dobrija namjera.Vole da zaranjaju u tuđe privatne živote.Wow.
Znam ja neke stvari koje radija ne bi voljela da znam,ali praštam.Kako ono praštam,ali ne zaboravljam.
A e'o ti jedna numera idealna za forum.
Nek ostane tako.
Što si se hranila mračnom istorijom? Da se bolje navučeš![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)
Bookmarks