Neću da ti se mješam u okus što bi rekli Hrvati.Umjesto toga.
When is Cold Pure Hot!
https://youtube.com/shorts/ISWwZnZk9...NuALvShw09Lbef
само су џејла и розга сигурне. остале не![]()
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Neću da ti se mješam u okus što bi rekli Hrvati.Umjesto toga.
When is Cold Pure Hot!
https://youtube.com/shorts/ISWwZnZk9...NuALvShw09Lbef
Kill Me, Kiljane moj, veliš li...
Last edited by LjukaTheMantidis; 29-06-24 at 16:00.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Sad si me podsjetio na jednu numeru prvi put sam je viđela kod tetke u Kotor.A ono jes sladunjava nešto bi žešće išlo uz to no dobro.
Žešće, žešće...Sladunjavo...Kako ori Lorin, ka vjetar s planine...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Jel ovo žešće?Obožavam drum.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Pali se čoek na svašta...Najljepše je u tišini...
Svaki dan je dobar za upiranje.
On je bio ka dijete.Nije to loženje no nešto drugo.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Vatra, plamen...Olimpijski.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Kad je čoek izmislio vatru posta je pravi homo sapiens.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Može sad on-topic...Da se pređe na stvar...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Svjesni što nam se dešava...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Baš nedostaje Platinum na forum ima je tako lijepe postove ali ono što najviše pamtim jeste da je volio Mumijeve.Ja samo to na kraju zapamtim o ljudima.
Znam kad je postavio onaj gif Male Mu.To nikad neću zaboraviti.
Oduševio me!
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 29-06-24 at 18:39.
I Thom Yorke, tj. Radiohead u pozadini...
Ili Sigur Rňs.
Last edited by LjukaTheMantidis; 29-06-24 at 18:50.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ja sam zadugo mislila da je ovaj crtać iz Bosne.A ono iz Finske.
starwalker voli Radiohead.
Stari voli sve. Ima nas masu...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ovaj Thom Yorke.
Koment ispod video-a.
One of the most emotionally devastating pieces of art ever created.
Definitivno.
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Anima. Kratki mjuzikl. E, i taj je...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Luka pitanje.
Omiljeni lik iz Mumija?
Meni je Svire.
Oli mi uzet peses bedzeva za kroksiceee
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Ko je sirom otvorio vrata od bolnice u Dobroti i rekao pacijentima da se gube?
Onajstotejebovic ja mislim
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Koja je razlika između šakala i kurjaka?
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ako ikoga mogu prepoznati to su faceu Nikšić grada.LM dobi li ti dozvolu za pištolj?
___________
Luka baj d vej - razlike nema.
A lešinari su najgori samo ime im reče.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 29-06-24 at 20:58.
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks