Ovaj Hrvoje Klasić je odradio sjajan posa naročito ono što nije sta 100% na stranu komunista đe je meni falilo da posložim kockice u mozaik.Ono,nešto refreš.
Thanks to Hrvoje.
Ovaj Hrvoje Klasić je odradio sjajan posa naročito ono što nije sta 100% na stranu komunista đe je meni falilo da posložim kockice u mozaik.Ono,nešto refreš.
Thanks to Hrvoje.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks