Las Vegas dalekog istoka.
Ali sam zato zapamtila za vas život i usput popravila tektonskim pokretima,uvalama,vrtačama i kraškim poljem.
LM moj profa matematike posta direktor ne mogu da vjerujem onaj smotanko.Koliko je taj čovjek bio zanesenjak znava je da ne skine etiketu sa odijela a mi bezobrazni niko neće da mu reče.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Genijalan video,ali genijalan.Podsjeti me kako je neki što je stio sir da prodaje pa se voz zaglavio proda sve u vozu.
Veli šest sati kašnjenja naoružajte se vodom,strpljenjem i hranom ka bi dodala i Tolstojem u tomove.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
"I shut my mouth and hold the light"
89. avion na liniji Zg-Tgd-Mostar...J iz Mostara,ne moze se riechima opisat ljepota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
gubim ti traaaaaaaaaaaaaAAg
nothing comes from violence and nothing ever could
samo za @outline
nothing comes from violence and nothing ever could
kako dominira djevojkanaćerala me da idem u Djedovinu radi nje
![]()
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
10 puta 😂
nothing comes from violence and nothing ever could
u djedovinu baš mnogo veoma puno ima kuvanija glavaal radi Džejle vala idemo
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
rip
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Neko przi tikvice u ulazu, kako brutalno mirise.
Sad ne ali prosli put kad je nesto fino mirisalo razmisljao sam da ispratim miris i da pokucam na vrata:
Dobar dan, dobar dan...vama rucak fino mirise, mogu li i ja? (Greote)
Toliko se bjezi od mirisa i ne sprema se a onda odjednom bi se potonulo u miris. Mislim da je prosli put bilo neko svinjsko meso, kuvanje, pecenje, sta god...
Sa Skalina odzvanjaju "Motori" dok u isto vrijeme iz hotela Podgorice cepa Lukas "Istina je da te lažem", kakav meshup sunce ti ***** žarko
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
"I shut my mouth and hold the light"
CEDIS ponovo pronadjen retardiran.
Ima li gore državne kompanije u zemlji?
Ko im je radio sajt i koliko su ga platili, priča li se šta? Koliko plaćaju ovo sjajno održavanje?
Poslato preko goluba pismonoše
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
pola grada struje nema. ni vode.
nothing comes from violence and nothing ever could
Mislis vecina drzave?
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Treba nam jedna nuklearna elektrana pa da ugasimo CEDIS.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
There are currently 9 users browsing this thread. (1 members and 8 guests)
Bookmarks