Originally Posted by BiTrAtE Gleda li ko Dug Moru, četvrta sezona je u toku? Dosta mlako poče, ali ova zadnja epizoda sa svijetom mrtvih je barem meni bila ludilo Sent from my S24 Ultra using Tapatalk Završi se serija konačno, malo su se zapetljali na kraju pa zbrzali ali dobro, sve u svemu meni skroz legla, Luštica fenomenalno prikazana.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks