Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
Gleda li ko Dug Moru, četvrta sezona je u toku? Dosta mlako poče, ali ova zadnja epizoda sa svijetom mrtvih je barem meni bila ludilo

Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Završi se serija konačno, malo su se zapetljali na kraju pa zbrzali ali dobro, sve u svemu meni skroz legla, Luštica fenomenalno prikazana.