Page 304 of 322 FirstFirst ... 204254294300301302303304305306307308314 ... LastLast
Results 7,576 to 7,600 of 8031

Thread: stvari koje nas čine srećnim

  1. #7576
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    E koliko je takvih semafor kad uključi uslovno zeleno stanem on svira ka majmun.Na crveno prolaze bez pardona.
    Đe su ti ljudi polagali autoškole vazda se pitam.

    Ali ne,šanse nema da se zbog debila nerviram moj izbor je da ih nerviram i da mi to uljepša dan.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  2. #7577
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,775
    Thanks Thanks Given 
    26,036
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    Nema to veze sa autoškolama. Problem je glava.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  4. #7578
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    A imaš pravo ajde onda što bi se oko takvih vuglova čoek nervira a bonus što? takve vugla ne bi pošteno iznervira.

    Ono on svira sve u 16 a ti za inat onda još bonus par minuta staneš da ispizdi do kraja.I još mu se nasmiješ.
    Pa to je reko neprocjenjivo!



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  6. #7579
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,775
    Thanks Thanks Given 
    26,036
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    Jeste ako si sebe dovela u taj stadijum da te to uopšte ne nervira. Onda je odlično. Priznajem.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  8. #7580
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Jeste ako si sebe dovela u taj stadijum da te to uopšte ne nervira. Onda je odlično. Priznajem.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Mene u životu jedino nervira kad ne mogu da nađem upaljač.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  9. #7581
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,775
    Thanks Thanks Given 
    26,036
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    Dok sam pušio, uvijek sam u autu imao 3,4 kutije rezerve. Dane zafali. To mi je najveća noćna mora bila, sjedi se, pije se i ostaneš bez cigara. Aaaaaaa. M

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  11. #7582
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,185
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    2,956
    Thanked in
    1,561 Posts

    Default

    Danas sam se naspavala za sve pare. Od 23 do 6 ipo, pa od 9 do 10, a onda i od 15 do 16h. I oduševljenje što je 16h, i još je dan, a stigla sam sve i jos cu što treba. E kako je dobro biti beba, pomislih.
    "I shut my mouth and hold the light"

  12. The Following 2 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  13. #7583
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,383
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Dobro je biti i majka, zna to i beba.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  15. #7584
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Danas sam se naspavala za sve pare. Od 23 do 6 ipo, pa od 9 do 10, a onda i od 15 do 16h. I oduševljenje što je 16h, i još je dan, a stigla sam sve i jos cu što treba. E kako je dobro biti beba, pomislih.
    Kako to? Mislim od 9-10…valjda je bio dorucak? Ajde to od 15-16h razumijem, pao pritisak nakon rucka…dosta ljudi napne.

    ali ovo ujutru ti nije dobro, trebalo bi da je covjek skroz razbudjen i pokrenut, spavanje je cudno.

  16. #7585
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,185
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    2,956
    Thanked in
    1,561 Posts

    Default

    Meni je pritisak vazda nizak.

    Doručka nije bilo samo post workout meal-a.
    Ovo je nešto što praktikujem godinama unazad (nekad sam intenzivno svaki dan, a kasnije prorijedila zbog okolnosti/uslova), obično traje 20/30min max.

    Uhvatim momenat kada mi se baš prispava i ako sam u mogućnosti bilo da je to kuća, auto, autobus iskoristim i odspavam malo (dakle kad nisam vozač, da ne bude zabune). Nakon toga sam još budnija, odmornija i pokrenutija

    Znala sam tako na fakultetu da sjeckam spavanje na 3,4h pa onda učenje, pa opet 2,3h spavanje i onda radim nešto drugo pa opet nazad na knjigu. Vrlo produktivno, samo treba malo vremena da upadneš u taj ritam.

    Dešavalo mi se da nakon nekih od tih kratkih nap-sa osjećam tako čudan osjećaj: mix umora, nalet krvi kroz sve žile, a opet opuštenost, što mi je neđe poruka da sam se preforsirala, prevelik rad adrenalina pa kad se najzad opustim - to bude posljedica, tako da treba usporiti i ne uzimati stvari previše ozbiljno jer će te sjutra koštati zdravlja, a onda je sve manje važno.
    "I shut my mouth and hold the light"

  17. #7586
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    I meni je nizak pritisak ali mi se nikad nije desilo da mi se izjutra toliko prispava da je bolje da odspavam. desavalo mi se nakon rucka…ujutru kad se probudim popijem vode i sto prije doruckujem, to probudi tijelo i ne bi trebalo da bude pospanosti tako rano, kad je bilo dovoljno sna.

    mada sad si me zarazila, evo mi se spava.

  18. #7587
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,185
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    2,956
    Thanked in
    1,561 Posts

    Default

    Po Kini u nekim firmama imaju prilagođene desk-ove i stolice
    upravo zbog tog kratkotrajnog sna da bi radnici bili produktivniji i obavljali posao efektivnije.

    A svako može da proba i iskoristi taj kratki reset, osim ako mu ne prija.
    "I shut my mouth and hold the light"

  19. #7588
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Po Kini u nekim firmama imaju prilagođene desk-ove i stolice
    upravo zbog tog kratkotrajnog sna da bi radnici bili produktivniji i obavljali posao efektivnije.

    A svako može da proba i iskoristi taj kratki reset, osim ako mu ne prija.
    Bogomi bojim se u Kinu da i to nije najsrecnija solucija, jer ce prije bit da su ubijeni od posla, nego li da razmisljaju o produktivnosti i efektivnosti posla i mazenju/pazenju radnika... mislim ako ti treba krevet na poslu da (od)spavas, onda nesto nije u redu.

    I ja volim power nap, ili ponekad NSDR iliti yoga nidra, to mi dobar boost energije da, to generalno svima kazem al vole ljudi po 2-3h da odspavaju pa se probude oko 19-20h ko prebijeni i onda se zale, al dzabe prica.

    No eto i sve zavisi ko kakve obaveze ima, ja sam prije znao 08:30 budjenje, ladan tus, malo iskulirat bez telefona naravno, 09h teretana, sat vremena pa nazad i dorucak - e to mi je rutina najjaca bila jedno vrijeme, a sad vec ne mogu praktikovat to zbog posla.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  20. The Following 2 Users Say Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  21. #7589
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,185
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    2,956
    Thanked in
    1,561 Posts

    Default

    Nisam ni rekla da njih zanima sreća radnika, već samo da posao bude obavljen, a interesantno kako koriste nešto što je i medicinski dokazano da daje efekte, u praksi.
    Surovo jeste, ali pošto mi nismo kinezi možemo da koristimo za šta nama treba a ne zna šta nam kažu.
    Last edited by tigrovo_oko; 06-06-24 at 09:19.
    "I shut my mouth and hold the light"

  22. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  23. #7590
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,383
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Gasi, veli, internet.

    Svaki dan je dobar za upiranje.

  24. #7591
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,039
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,912
    Thanked in
    4,304 Posts

    Default

    uzeh nove iste 🎧 jaooo, kakave melem za usi 😍

    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #7592
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Jutros me jedan Slovenac neviđeno oduševio.

    Elem,vidim motor tablice Koper i primjetim na motoru detalj da piše Lazy Bastrads pa mu kažem kako kul logo a on mi pokloni naljepnicu.Eto sitnica koju kad pogledam mogu da se orasoložim.



    A Koper je prelijep.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  26. The Following 3 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  27. #7593
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,383
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Lijeni, veli, kopiljani.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  28. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  29. #7594
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Interesantno kako je "lomio jezik" da priča na našem pa ja da izbjegnem muke njegove prešaltam na engleski a on uporno se trudi da priča na našem.

    Luka me podsjeti kad prevede logo jebozovnije zvuči na engleski.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  31. #7595
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Eto... I sad pjevaš "malo mi za sriću triiiiba..."
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  32. #7596
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Za sreću uvijek malo treba ko zna da cijeni sitnice ko ne zna baš mi ga ža iskreno bez ironije.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  33. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  34. #7597
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Pa ja o tome i pričam.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  35. #7598
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,383
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Mali za sriću triba.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  36. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  37. #7599
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Hahahah što čini Ljuka...
    Nego, pušti, da ne lajem ovuda...htjedoh te malo ispravit'
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  38. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  39. #7600
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,383
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Sitnice znače.
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  40. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


Page 304 of 322 FirstFirst ... 204254294300301302303304305306307308314 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. stvari koje vas nerviraju
    By milicaaaaaaa in forum Forumaški život
    Replies: 19362
    Last Post: Yesterday, 12:28
  2. Poklanjamo stvari koje nam ne trebaju...
    By Igi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 4097
    Last Post: 22-06-26, 15:08
  3. Parapsihologija, (stvari koje ne vidimo)
    By ZerA in forum Religija i filozofija
    Replies: 110
    Last Post: 04-07-15, 22:17
  4. Stvari koje muškarac ne mora vidjeti
    By zvoncica in forum Ženski kutak
    Replies: 78
    Last Post: 17-03-11, 08:31
  5. stvari koje bole a ja ih znam
    By TiJaNaaaA in forum Ljubav
    Replies: 58
    Last Post: 17-02-05, 16:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •