Nema to veze sa autoškolama. Problem je glava.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
E koliko je takvih semafor kad uključi uslovno zeleno stanem on svira ka majmun.Na crveno prolaze bez pardona.
Đe su ti ljudi polagali autoškole vazda se pitam.
Ali ne,šanse nema da se zbog debila nerviram moj izbor je da ih nerviram i da mi to uljepša dan.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Nema to veze sa autoškolama. Problem je glava.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
A imaš pravo ajde onda što bi se oko takvih vuglova čoek nervira a bonus što? takve vugla ne bi pošteno iznervira.
Ono on svira sve u 16 a ti za inat onda još bonus par minuta staneš da ispizdi do kraja.I još mu se nasmiješ.
Pa to je reko neprocjenjivo!
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Jeste ako si sebe dovela u taj stadijum da te to uopšte ne nervira. Onda je odlično. Priznajem.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Dok sam pušio, uvijek sam u autu imao 3,4 kutije rezerve. Dane zafali. To mi je najveća noćna mora bila, sjedi se, pije se i ostaneš bez cigara. Aaaaaaa. M
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Danas sam se naspavala za sve pare. Od 23 do 6 ipo, pa od 9 do 10, a onda i od 15 do 16h. I oduševljenje što je 16h, i još je dan, a stigla sam sve i jos cu što treba. E kako je dobro biti beba, pomislih.
"I shut my mouth and hold the light"
Dobro je biti i majka, zna to i beba.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Meni je pritisak vazda nizak.
Doručka nije bilo samo post workout meal-a.
Ovo je nešto što praktikujem godinama unazad (nekad sam intenzivno svaki dan, a kasnije prorijedila zbog okolnosti/uslova), obično traje 20/30min max.
Uhvatim momenat kada mi se baš prispava i ako sam u mogućnosti bilo da je to kuća, auto, autobus iskoristim i odspavam malo (dakle kad nisam vozač, da ne bude zabune). Nakon toga sam još budnija, odmornija i pokrenutija
Znala sam tako na fakultetu da sjeckam spavanje na 3,4h pa onda učenje, pa opet 2,3h spavanje i onda radim nešto drugo pa opet nazad na knjigu. Vrlo produktivno, samo treba malo vremena da upadneš u taj ritam.
Dešavalo mi se da nakon nekih od tih kratkih nap-sa osjećam tako čudan osjećaj: mix umora, nalet krvi kroz sve žile, a opet opuštenost, što mi je neđe poruka da sam se preforsirala, prevelik rad adrenalina pa kad se najzad opustim - to bude posljedica, tako da treba usporiti i ne uzimati stvari previše ozbiljno jer će te sjutra koštati zdravlja, a onda je sve manje važno.
"I shut my mouth and hold the light"
I meni je nizak pritisak ali mi se nikad nije desilo da mi se izjutra toliko prispava da je bolje da odspavam.desavalo mi se nakon rucka…ujutru kad se probudim popijem vode i sto prije doruckujem, to probudi tijelo i ne bi trebalo da bude pospanosti tako rano, kad je bilo dovoljno sna.
mada sad si me zarazila, evo mi se spava.![]()
Po Kini u nekim firmama imaju prilagođene desk-ove i stolice
upravo zbog tog kratkotrajnog sna da bi radnici bili produktivniji i obavljali posao efektivnije.
A svako može da proba i iskoristi taj kratki reset, osim ako mu ne prija.
"I shut my mouth and hold the light"
Bogomi bojim se u Kinu da i to nije najsrecnija solucija, jer ce prije bit da su ubijeni od posla, nego li da razmisljaju o produktivnosti i efektivnosti posla i mazenju/pazenju radnika...mislim ako ti treba krevet na poslu da (od)spavas, onda nesto nije u redu.
I ja volim power nap, ili ponekad NSDR iliti yoga nidra, to mi dobar boost energije da, to generalno svima kazem al vole ljudi po 2-3h da odspavaju pa se probude oko 19-20h ko prebijeni i onda se zale, al dzabe prica.![]()
No eto i sve zavisi ko kakve obaveze ima, ja sam prije znao 08:30 budjenje, ladan tus, malo iskulirat bez telefona naravno, 09h teretana, sat vremena pa nazad i dorucak - e to mi je rutina najjaca bila jedno vrijeme, a sad vec ne mogu praktikovat to zbog posla.
Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
Nisam ni rekla da njih zanima sreća radnika, već samo da posao bude obavljen, a interesantno kako koriste nešto što je i medicinski dokazano da daje efekte, u praksi.
Surovo jeste, ali pošto mi nismo kinezi možemo da koristimo za šta nama treba a ne zna šta nam kažu.![]()
Last edited by tigrovo_oko; 06-06-24 at 09:19.
"I shut my mouth and hold the light"
Gasi, veli, internet.
Svaki dan je dobar za upiranje.
uzeh nove iste 🎧 jaooo, kakave melem za usi 😍
nothing comes from violence and nothing ever could
Jutros me jedan Slovenac neviđeno oduševio.
Elem,vidim motor tablice Koper i primjetim na motoru detalj da piše Lazy Bastrads pa mu kažem kako kul logo a on mi pokloni naljepnicu.Eto sitnica koju kad pogledam mogu da se orasoložim.
A Koper je prelijep.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Lijeni, veli, kopiljani.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Interesantno kako je "lomio jezik" da priča na našem pa ja da izbjegnem muke njegove prešaltam na engleski a on uporno se trudi da priča na našem.
Luka me podsjeti kad prevede logo jebozovnije zvuči na engleski.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Eto... I sad pjevaš "malo mi za sriću triiiiba..."
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Za sreću uvijek malo treba ko zna da cijeni sitnice ko ne zna baš mi ga ža iskreno bez ironije.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Pa ja o tome i pričam.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Mali za sriću triba.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Hahahah što čini Ljuka...
Nego, pušti, da ne lajem ovuda...htjedoh te malo ispravit'
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Sitnice znače.
Svaki dan je dobar za upiranje.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks