Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast
Results 201 to 225 of 294

Thread: Rezolucija o Srebrenici

  1. #201
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,476
    Thanks Thanks Given 
    3,755
    Thanks Thanks Received 
    9,050
    Thanked in
    4,893 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ali.. ali.. ali... Srbi su naaaajgoriii!!!
    to Vučić priča. i njegovi pajtaši kako u BGu tako i u Crnoj Gori. ima naravno debila koji misle tako al su u manjini. taman kao ona splaka koja ne priznaje Crnu Goru a priznaje platu. ljudi uzvikuju ime najvećeg zločinca u Evropi od nacista i onda pričaju o nekom pomirenju

    bitno da je Spaka ovo vrhunski odradio pa vojvoda i lepoglavi neka ruše Vladu, ako smiju
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #202
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,611
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    802
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    E moj Spajicu kako se prosu sa ovim.
    Zavrsio si emisiju.

    Sad je rezolucija nebitna - pa sto se prosu sto si slušao zapad.


  3. #203
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,476
    Thanks Thanks Given 
    3,755
    Thanks Thanks Received 
    9,050
    Thanked in
    4,893 Posts

    Default

    čim ga takvi kao ti prozivaju znači da radi dobar posa'
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #204
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,449
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Niko ne dovodi u pitanje zločin? Što se onda skandira Ratku Mladiću?

    Vučićeva propagandna mašinerija je potpuno zaluđela narod.
    Ko dovodi u pitanju zlocin, i dva predsjednika su bila tamo. Pominjes skandiranje Mladicu, a on sluzi kaznu zatvora i koliko znam Srbija ga izrucila. Nego reci mi sta cemo sa Oricem i Gotovinom?
    Ponavljam da pravde nema ni za koga ako je nema za sve. Da svi zlocinci gule zatvor ne bi se o ovome pricalo.
    Ali svijet ustrojen tako, da su krivi samo oni koji nisu u interesu neke velike sile. I to jasno vidimo ovih dana u svijetu.
    Hasta siempre!

  5. #205
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,176
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    487
    Thanked in
    223 Posts

    Default

    Idemo samo jako...Ovce se pale udarnički...

    https://www.kurir.rs/vesti/politika/...adria_internal

  6. #206
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,476
    Thanks Thanks Given 
    3,755
    Thanks Thanks Received 
    9,050
    Thanked in
    4,893 Posts

    Default

    počeo je Vučić svoje botine da šalje u javnost. ništa Radoše ljetuj u Nikaragvi, ima normalnih Srba koji mrze sns i doći će kod nas da uživaju u ljepotama Crne Gore


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  8. #207
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    701
    Thanks Thanks Received 
    3,189
    Thanked in
    1,889 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Ko dovodi u pitanju zlocin, i dva predsjednika su bila tamo. Pominjes skandiranje Mladicu, a on sluzi kaznu zatvora i koliko znam Srbija ga izrucila. Nego reci mi sta cemo sa Oricem i Gotovinom?
    Ponavljam da pravde nema ni za koga ako je nema za sve. Da svi zlocinci gule zatvor ne bi se o ovome pricalo.
    Ali svijet ustrojen tako, da su krivi samo oni koji nisu u interesu neke velike sile. I to jasno vidimo ovih dana u svijetu.
    Дискрапанца јесте велика у казнама, рецимо према Србима у односу да Бошњаке и Хрвате, али од ВРС је страдало десет пута више цивила, него од осталих војски.

    Само ћу ти рећ да је и Младић ослобођен кривице за упаде по селима и мање злочине.Нису му их могли доказати.

    Осиђен је за оно ђе се вељао по телевизији, или за оно ђе су му слушали везу.

    Младић је на дан освајања Сребренице говорио о освети, а Готовина послије побједе пред камерама урлао на генерале како су им војници цитирам "барбари."

    Има до интереса великих сила, да се разумијемо, а и има до тога што је неко бахат и глуп, а неко припремљен и препреден.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  9. #208
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,176
    Thanks Thanks Given 
    436
    Thanks Thanks Received 
    487
    Thanked in
    223 Posts

    Default

    E sad može da padne i jedan genocidni osmjeh.... posle normalno velike pobjede preCednika Vucica

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	Picture1.jpg 
Views:	65 
Size:	3.2 KB 
ID:	178913  
    Last edited by osvajaci pg; 24-05-24 at 14:48.

  10. #209
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,543
    Thanks Thanks Given 
    16,013
    Thanks Thanks Received 
    4,082
    Thanked in
    2,941 Posts

    Default

    Ne znam čemu toliko divljenje Spajiću samo je odradio ono što se od njega očekuje u spoljnoj politici.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  11. #210
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,449
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Дискрапанца јесте велика у казнама, рецимо према Србима у односу да Бошњаке и Хрвате, али од ВРС је страдало десет пута више цивила, него од осталих војски.

    Само ћу ти рећ да је и Младић ослобођен кривице за упаде по селима и мање злочине.Нису му их могли доказати.

    Осиђен је за оно ђе се вељао по телевизији, или за оно ђе су му слушали везу.

    Младић је на дан освајања Сребренице говорио о освети, а Готовина послије побједе пред камерама урлао на генерале како су им војници цитирам "барбари."

    Има до интереса великих сила, да се разумијемо, а и има до тога што је неко бахат и глуп, а неко припремљен и препреден.
    Zato sto je vikao da su ``barbari`` oprasta mu se ubijanje civila ni krivih ni duznih i progon cijelog jednog naroda? Ne moze da niko nije kriv za ubijanje srpskih civila u Srebrenici i okolini.
    Svaki zlocinac u zatvor i dok tako ne bude i dok traje selektivna pravda dobijamo ovo sta dobijamo. Da se pobroje svi zlocini svih naroda pa da se odgovara. Da su kaznjeni svi drugacije bi bilo na Balkanu, i srpska i bosnjacka i hrvatska majka place isto. Da se vise pricalo za vrijeme komunisticke Jugoslavije o svim zlocinima mozda ne bi ni doslo do ovoga do cega je doslo na kraju.
    Nego je velikima u interesu da bure barutu drze podgrijano, i non stop treba da strijepim hoce li se zapucati.
    Last edited by Brk; 24-05-24 at 14:59.
    Hasta siempre!

  12. #211
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,543
    Thanks Thanks Given 
    16,013
    Thanks Thanks Received 
    4,082
    Thanked in
    2,941 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Idemo samo jako...Ovce se pale udarnički...

    https://www.kurir.rs/vesti/politika/...adria_internal
    S nostalgijom ćemo pamtiti doba kad ih je stravio debilnom pričom o ajkulama ovo je već klasično nacionalističko njesra i prosipanje mržnje.

    E to reko da je FAZA II tek se kreće u propagandni bulšit najgoreg oblika.Samo kako da Srbiju izoluje i ima je samo za sebe.Kad viđeh one sns bakljade.Ma pi.
    No pasaran!

  13. #212
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,751
    Thanks Thanks Given 
    4,400
    Thanks Thanks Received 
    4,687
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Најважније је на чијој страни је Бог Свевишњи.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  15. #213
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,834
    Thanks Thanks Given 
    846
    Thanks Thanks Received 
    1,648
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    to Vučić priča. i njegovi pajtaši kako u BGu tako i u Crnoj Gori. ima naravno debila koji misle tako al su u manjini.
    A nemoj za mene da sam debil, majka mu stara.. narocito kad znas da sam 100% u pravu.

    Srbi su najgori, Srbi su stoka i.. zato samo oni treba da ispastaju. To je rezon. Tako zapad decenijama vec rezonuje.

    Jel vi svi imate pamcenje zlatne ribice ili ste se tek sad probudili, a prespavali decenije? O cemu se radi?

    Samo Karla Del Ponte sta je pricala na tu temu zasto se samo Srbi kaznjavaju, kad je dokazano da je i te kako bilo krvnika i zlocinaca na drugim stranama, ona bi slegla ramenima, nasmijala se i rekla: "Policics."

    To je sramno, ali to je njihova ljaga. Znam da je to rekla i u slucaju Gotovine i u slucaju Haradinaja. Progoni, etnicka ciscenja, egzekucije.. svasta. Ali dzaba. "Neko" nije dao da oni budu kaznjeni. Zato se s ralogom taj tribunal i smatra iskljucivo sudom za Srbe. I ni za sta drugo, sve drugo je samo kozmetika.
    Last edited by ovizionizi; 24-05-24 at 15:06.


  16. #214
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Pamtimo mi Karlu vrlo dobro, a pamtino I Florens Artman. I onu azdahu Olbrajt. Ostali su u sjecanju ti krvnici

  17. #215
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,476
    Thanks Thanks Given 
    3,755
    Thanks Thanks Received 
    9,050
    Thanked in
    4,893 Posts

    Default

    ne napisah da si ti debil. no da ima debila koji misle svašta o Srbima. ima ih na svakoj bandi, dokaz ti je onaj skup snsa od juče u PG - dje sa ponosom skandiraju mladiću. mislim, stvarno

    doći će nekad nova i normalna vlast u Srbiji, koja neće slaviti mladića & karadžić i neće učiti djecu da su četnici okej momci etc

    ne bih rekao da zapad mrzi Srbe kao narod samo imaju problem sa tim šta je radio Milošević dok je uništavao Srbiju i Balkan. Milošević i Tudjman su direktni krivci za gradjanski rat koji je uništio Balkan za sva vremena


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #216
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,604
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    481
    Thanked in
    305 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Niko ne dovodi u pitanje zločin? Što se onda skandira Ratku Mladiću?

    Vučićeva propagandna mašinerija je potpuno zaluđela narod.
    Skandiralo se to i prije Vučića.
    Najviše dok su se svi ti isporučivali Haškom tribunalu.
    Veze nema sa nekom državnom propagandom.
    Skandira se i "Srbe na vrbe" i još koješta iz ustaškog repertoara. To je folklor na Balkanu i nema tih rezolucija koje će to u skorije vrijeme promjeniti.

  19. #217
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,543
    Thanks Thanks Given 
    16,013
    Thanks Thanks Received 
    4,082
    Thanked in
    2,941 Posts

    Default

    Koja vlast će doći outline pogledaj sastav tim(ova) evo sad će izbori ako ti rečem da su gotovo svi još više udesno od Vučića?A i neće,razbili su se poput atoma i to bez eksplozije.
    On u stvari nije toliko ni udesno koliko je zarobio vas cijelu državu na svakog će uskoro jedan špijun da ga ucjenjuje ETC.Nema od toga ništa.To je sistem.On je tamo dramos*ra zbog rezolucije a već je pripremio kolone njegovih pajtosa da slave to je sve orkerstrirana rabota to samo slijepac ne bi vidio.Ali,drži narativ kako mu suze liju i kako je cio svijet protiv Srbije i da ih on čuva.To je psihopata haj level.

    A politika je k*rva i čoek je u politici lako kvarljiva roba,mogli su nije da nisu mogli sad da ga udare no ima je on dovoljno vremena da ih razbije.

    Nije on glup čoek naprotiv dobrano je inteligentan a uz to je manipulator svjetskih razmjera.
    No pasaran!

  20. #218
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,543
    Thanks Thanks Given 
    16,013
    Thanks Thanks Received 
    4,082
    Thanked in
    2,941 Posts

    Default

    Evo vlasnik Informera bješe zloupotrebljava dijete ka što neko postavi onog našeg.
    Eto o takvima se radi.Kakav level..nečega.

    https://x.com/HibridDrakoGen/status/...Z3Qi-4Gvw&s=19

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  21. #219
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,762
    Thanks Thanks Given 
    15,612
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ova rezolucija nema nikakav uticaj, niti može odlučivati, kako se karakteriše zločin koji se desio u Srebrenici. To su već odlučili međunarodni sudovi (koje mi kao Država priznajemo), i pojedinačno osudili krivce. Sam tekst rezolucije je takav da Srbe kao narod maksimalno štiti, tj jasno naglašava da je odgovornost individualna. Kako će se to percipirati u javnosti je druga stvar, a tu 90% odlučuje stav i činjenje zvaničnog Beograda.

    Njemci, koji su u II svjetskom ratu počinili nemjerljivo veće zločine, i zavili cijelu planetu u crno, su sad jedan od predvodnika razvijenog svijeta. Ali nijesu do toga došli slavljenjem Hitlera i ostalih ratnih zločinaca, već odlučnom borbom Države kroz sve institucije sistema (posebno Obrazovanja) da se problem prepozna, osudi, i na koncu spriječi njegovo ponavljanje u budućnosti. Za razliku od Njemaca, vlast u Srbiji u 21. vijeku rehabilituje zločince i podgrijava nacionalizam, jer im nije cilj suočavanje sa sobom i svojim problemima, već isključivo opstanak na vlasti. Vučić je prepoznao da najlakše može kontrolisati sirotinju, desničare, navijače i kriminalce, a onda je sve svoje resurse usmjerio u pravcu stvaranja istog profila ljudi. Pokupovao je sve medije preko kojih promoviše kič i šund 100x više nego što je iko prije njega, toliko da su ljudi počeli Srbe da poistovjećuju sa tim (ista stvar se dešava i sa genocidom koji pominjemo, bukvalno sam Vučić i njegovi mediji su glavni promoteri teze da su Srbi genocidan narod, jer su oni jedini koji to potenciraju).

    Ja sam siguran da je ogromna većina građana CG (95%+), saglasna da se u Srebrenici desio zločin nad Bošnjacima/Muslimanima (da li će se zvati genocid ili nekako drugačije je za običnog čovjeka potpuno irelevantno, jer je to pravni termin, i o tome odlučuje sud). 5% sam ostavio jer ima zavedenih ljudi, koji ne razmišljaju trezveno, već iz nekih ličnih razloga, nedovoljnog obrazovanja, informisanosti i sl, su potpali pod propagandu. Za mene je, vjeruj mi, isti zločinac koji ubije jednu, i koji ubije hiljadu osoba (samo što za ovog koji ubije hiljadu znam da je imao podršku drugih, u ovom slučaju vojske/vlasti), takođe podjednako se gnušam onih koji brane i prvog i drugog.

    To što bi trenutno mnogo više od navedenih 5% građana CG bilo protiv ovakvog glasa Vlade je naš najveći poraz kao društva, jer smo dozvolili da nam mišljenje kroje političari, nacionalisti, plaćenici, kriminalci i medijski šljam koji je u njihovim rukama. Možda sam u prethodnom postu bio malo grub, jer ne mogu da se pomirim sa tim da su dobri ljudi toliko zavedeni, da nesvjesno služe kao propagandna vojska tiraninu i kriminalcu iz Bg-a, koji će, ako se ovako nastavi, vratiti Srbiju u devedesete i unazaditi je toliko da će ponovo trebati nekoliko generacija da se oporavi.
    Generalno se mi slažemo, ali kažeš ne može ova rezolucija odlučivati kako se karakteriše zločin u Srebrenici osim što to potvrđuju u UN. I ja mislim da nije druga stvar kako će se to percipirati u javnosti, već da je to prva stvar. I u tome vidim najveći problem. Da ne pričam o samoj gluposti donošenja ovakve rezolucije, još na ovakav način.
    O vlasti u Srbiji i Vučiću mislimo isto, ali to nije tema. On radi sve to što radi zbog sebe. To je svima jasno. Možda ne baš svima ali velikoj većini, kad je riječ o narodu u Crnoj Gori. Ali Vučić će da prođe, a ovo će da ostane. I kad se tako gleda Vučić je skroz nebitan iako ga evo ne vadite iz usta. Kao da se njemu sudi.
    Dobro si rekao, Njemci koji su počinili nemerljivo veće zločine su evo sad Srebrenicu izjednačili sa tim. Što se realno ne može izjednačiti. I stvarno ne želim pričati o broju žrtava i drugih stvari, užasno je, ali ne može.
    Što se tiče nas kao društava, imamo mi mnogo većih poraza od ovog koji navodiš. I to koliko hoćeš.
    A što se tiče Spajića, ako misli da donosi odluke nevezano šta narod misli o tome, posebno oni koji su ga glasali, onda smo dobili samo još jednog auto kratku moj dobri @outline. Nemoj se veseliti previše. Jer će onda doći i trenutak kad će uraditi nešto slično, a što tebi neće biti po volji. Pa će biti kukanja.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  22. #220
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,604
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    481
    Thanked in
    305 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Дискрапанца јесте велика у казнама, рецимо према Србима у односу да Бошњаке и Хрвате, али од ВРС је страдало десет пута више цивила, него од осталих војски.

    Само ћу ти рећ да је и Младић ослобођен кривице за упаде по селима и мање злочине.Нису му их могли доказати.

    Осиђен је за оно ђе се вељао по телевизији, или за оно ђе су му слушали везу.

    Младић је на дан освајања Сребренице говорио о освети, а Готовина послије побједе пред камерама урлао на генерале како су им војници цитирам "барбари."

    Има до интереса великих сила, да се разумијемо, а и има до тога што је неко бахат и глуп, а неко припремљен и препреден.

    Rasim Delić je osudjen zbog zločina nad Hrvatima, pa je posle sahranjen na šehidskom groblju uz najviše vojne počasti.

    Za zločine nad Srbima u BiH, koliko znam niko nije osudjen.

    A najjadnije je što su svi ti zločini dokazani. Ali eto, valjda niko nije kriv...


    Pa tako u presudi Naseru Oriću imamo ovakvo obrazloženje:

    “Žalbeno vijeće nema nikakve sumnje da su nad Srbima zatočenim u Srebrenici, u srebreničkoj policijskoj stanici i zgradi tokom 1992. i 1993. godine počinjeni teški zločini. Isto tako, ni odbrana nije osporila da su nad srpskim zatočenicima počinjeni zločini. Međutim, dokaz da su se zločini dogodili nije dovoljan da bi se neka osoba mogla proglasiti krivom za te zločine. U slučaju optuženog Nasera Orića Žalbeno vijeće je došlo do zaključka da se Orić ne može smatrati krivim, odnosno odgovornim, što je propustio da kazni one koji su zločin počinili”.

    Znači, kad su u pitanju zločini nad Srbima, nije primjenjivan princip ni najneposrednije komandne odgovornosti.

    A iza zločina koji su počinili Srbi, uvijek se krio neki sistemski genocidni master plan, za kojeg su znali svi od kuvarice do predsjednika države.

  23. #221
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,815
    Thanks Thanks Given 
    1,151
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A nemoj za mene da sam debil, majka mu s patara.. narocito kad znas da sam 100% u pravu.

    Srbi su najgori, Srbi su stoka i.. zato samo oni treba da ispastaju. To je rezon. Tako zapad decenijama vec rezonuje.

    Jel vi svi imate pamcenje zlatne ribice ili ste se tek sad probudili, a prespavali decenije? O cemu se radi?

    Samo Karla Del Ponte sta je pricala na tu temu zasto se samo Srbi kaznjavaju, kad je dokazano da je i te kako bilo krvnika i zlocinaca na drugim stranama, ona bi slegla ramenima, nasmijala se i rekla: "Policics."

    To je sramno, ali to je njihova ljaga. Znam da je to rekla i u slucaju Gotovine i u slucaju Haradinaja. Progoni, etnicka ciscenja, egzekucije.. svasta. Ali dzaba. "Neko" nije dao da oni budu kaznjeni. Zato se s ralogom taj tribunal i smatra iskljucivo sudom za Srbe. I ni za sta drugo, sve drugo je samo kozmetika.
    Ne, Srbijanci su generalno dobar narod i ima ih dosta normalnih.
    Ali ih hebu političari, crkva i ovaj ravnogorski pokret.
    Kad se trse toga, mogu naprijed.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to jokaš For This Useful Post:


  25. #222
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    701
    Thanks Thanks Received 
    3,189
    Thanked in
    1,889 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Zato sto je vikao da su ``barbari`` oprasta mu se ubijanje civila ni krivih ni duznih i progon cijelog jednog naroda? Ne moze da niko nije kriv za ubijanje srpskih civila u Srebrenici i okolini.
    Svaki zlocinac u zatvor i dok tako ne bude i dok traje selektivna pravda dobijamo ovo sta dobijamo. Da se pobroje svi zlocini svih naroda pa da se odgovara. Da su kaznjeni svi drugacije bi bilo na Balkanu, i srpska i bosnjacka i hrvatska majka place isto. Da se vise pricalo za vrijeme komunisticke Jugoslavije o svim zlocinima mozda ne bi ni doslo do ovoga do cega je doslo na kraju.
    Nego je velikima u interesu da bure barutu drze podgrijano, i non stop treba da strijepim hoce li se zapucati.
    Не брини, немамо муниције више.И тета НАТА је ту.

    Говоримо о командној одговорности.
    Рецимо потуно сам увјерен да Караџић у животу мрава лично није згазио, али је имао командну одговорност.Мислим лик кога је злостављала супруга.
    Ни Младићу и Караџићу по више тачака оптужнице, неке од њих велики злочини, суд није могао да пронађе довољно доказа да их осуди.
    Ако се сјећам Младић је осуђен само за Сребреницу и гранатирање Сарајева.

    Истина је да је велика неправда што су се кривци осудили само за злочине у којима је страдао огроман број цивила, а не и за све злочине.
    Last edited by BAR; 24-05-24 at 15:50.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  26. #223
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,637
    Thanks Thanks Given 
    5,672
    Thanks Thanks Received 
    4,027
    Thanked in
    1,588 Posts

    Default

    Ja bih sad zakljucao ovaj topik
    Dosta je bilo

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  28. #224
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,988
    Thanks Thanks Given 
    229
    Thanks Thanks Received 
    905
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ja bih sad zakljucao ovaj topik
    Dosta je bilo

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Kako da ne, pa da pokvarimo mastu.baciju sadistima...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. #225
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    14,543
    Thanks Thanks Given 
    16,013
    Thanks Thanks Received 
    4,082
    Thanked in
    2,941 Posts

    Default

    Da nema potrebe u ovo razvlačenje oko prošlosti,ta tema već ima.Dalja refleksija događaja može komotno da ide na temu Srbije jer ovo se tiče prije svega njene spoljašnje,a bogme i unutrašnje politike.
    Last edited by Bluemoon; 24-05-24 at 17:39.
    No pasaran!

Page 9 of 12 FirstFirst ... 56789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problem rezolucija
    By Krstooo in forum Hardware
    Replies: 3
    Last Post: 13-07-11, 10:45
  2. Replies: 22
    Last Post: 09-07-09, 23:56
  3. Milorad Dodik: "U Srebrenici se desio genocid"
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 11
    Last Post: 06-08-08, 07:22
  4. Replies: 31
    Last Post: 13-12-07, 10:22
  5. Srbi Konacno Priznali Da Su Izvrsili Genocid u Srebrenici
    By Kralj Tvrtko in forum Politika generalno
    Replies: 31
    Last Post: 25-06-04, 13:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •