Page 1079 of 1090 FirstFirst ... 79579979102910691075107610771078107910801081108210831089 ... LastLast
Results 26,951 to 26,975 of 27233

Thread: Pitanja?!? O svemu i svačemu

  1. #26951
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,739
    Thanks Thanks Given 
    1,122
    Thanks Thanks Received 
    475
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by izcuca View Post
    Pomagjte drugovi
    Neko od kolega sa foruma je prodavao špica /pomeranca.
    Skinuo sam sliku da pokažem familiji, ali kako nijesam bio u CG, nijesam tada kontaktirao kolegu sa foruma (prodavca) , a sad ne mogu da ga pronađem.
    U pitanju je on/ona:



    Sent from my 22101316G using Tapatalk


    Hvala unaprijed
    Ja sam ih prodavao, imam jos jedno stene, zenka je, pa ako te zanima javi se u inbox.

    Sent from my iPad using Tapatalk

  2. #26952
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    48
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Imaš li coklu na kojoj bi postavljao stubiće?Ako nemaš,e onda će te(ako ćes sve da plaćaš) izaći mnogo skuplje.
    Ja i otac smo dosta toga sami odradili(iskop rupa,betoniranje stubića na 1,8m razmaka) razvlačenje žice...
    Samo smo platili varioca jer smo radili varijantu da se pri dnu i pri vrhu stubića varili željezo 10-tku koje služi da se ova plastificirana ograda može zatezati i gore i dolje cijelom dužinom.Bez toga(može i sajla ali je skuplja i manje kvalitetna varijanta) ne valja.Vremenom se ta ograda oklembesi(dobije se "trbuh" na poljima između stubića)
    Za stubove smo koristili metalne kutije 4x4 cm debljine 1,5mm,dužinu od 6m rezali na tri i dobijali 3 stubića,u zemlju je išao nekih 35-40cm,rupe iskopali sa onim ručnim svrdlom,nabili po malo krupnijeg kamenja,sabili to,zalili betonom(otprilike jedna kolica maltera su išla na dva stubića...)
    Ukratko,iako sam bio skeptičan,ograda je stamena kao "kuća",žica zategnuta ka strune od gusala,i sav posao smo nas dvojica završili za ukupno 5-6 dana(istina,bez žurbe pa je od početka do kraja sve trajalo 2-3 mjeseca),i to bez mješalice.Varioc je njegov posao završio za dva dana,ali smo mu morali pridržavat,pomagat.
    Istina,prije postavljanja mreže,potrošilo se i 2-3 dana na farbanje stubića i tog željeza koje ide pri dnu i pri vrhu mreže,ali ono da baš valja,dva sloja temeljne,pa dva sloja laka...


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Hvala na detaljnom odgovoru! ta vasa ograda zvuci odlicno, meni bi odgovarala i neka "laganija" varijanta, jer nema nista na tom placu, samo eto da se ogradi da se ne voze kola po njemu i slicno.. bas ne znam koliko da racunam budzet za to onda, nemam nikakvu coklu ni nista.. gola zemlja.. da li onda je realnije da to bude oko 1k cifra..

  3. #26953
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    8,078
    Thanks Thanks Given 
    11,664
    Thanks Thanks Received 
    5,394
    Thanked in
    2,529 Posts

    Default

    Teško je reći neku okvirnu cijenu,posebno je ja ne umijem reći,iako smo prije 3godine tako ogradili 1100m˛ placa,jer nikad nemam običaj da vodim evidenciju kolko je neki "projekat" koji radim,koštao ukupno.S obzirom da nam je to vikendica,dosta daleko od PG i od bilo kakvih stovarišta(srećom,daleko i od lopova),sav materijal smo doćerali na plac i onda lagano krenuli u ograđivanje,pa kad se završi,iz etapa,uz pivo...Da nam je prifalilo materijala ili para,odradili bi pola,2/3 ili sl.ograde,pa ćemo ostalo kad se mogne.Najbitnije je to što može trenutno da se odradi,da se odradi kvalitetno i da bude dugotrajno,jer ćeš u suprotnom,samo bačiti pare.
    E sad,ako je tebi samo privremeno ograda,da se kolima ne prolazi tuda ja bi za početak tu poređao krše ili betonske blokove,samo da se izgubi navika da ti plac koriste kao prečicu za kola,pa kad mogneš,kreni u pravljenje ograde da valja(bilo da živiš na ili blizu tog placa,bilo da ćeš ga prodavat...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 24-05-24 at 13:36.

  4. #26954
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    313
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Je li ko koristio ovo CBD ulje i kakva su iskustva? Ima li efekta ili je placebo

    Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  5. #26955
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,835
    Thanks Thanks Given 
    2,307
    Thanks Thanks Received 
    3,448
    Thanked in
    1,522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Teško je reći neku okvirnu cijenu,posebno je ja ne umijem reći,iako smo prije 3godine tako ogradili 1100m˛ placa,jer nikad nemam običaj da vodim evidenciju kolko je neki "projekat" koji radim,koštao ukupno.S obzirom da nam je to vikendica,dosta daleko od PG i od bilo kakvih stovarišta(srećom,daleko i od lopova),sav materijal smo doćerali na plac i onda lagano krenuli u ograđivanje,pa kad se završi,iz etapa,uz pivo...Da nam je prifalilo materijala ili para,odradili bi pola,2/3 ili sl.ograde,pa ćemo ostalo kad se mogne.Najbitnije je to što može trenutno da se odradi,da se odradi kvalitetno i da bude dugotrajno,jer ćeš u suprotnom,samo bačiti pare.
    E sad,ako je tebi samo privremeno ograda,da se kolima ne prolazi tuda ja bi za početak tu poređao krše ili betonske blokove,samo da se izgubi navika da ti plac koriste kao prečicu za kola,pa kad mogneš,kreni u pravljenje ograde da valja(bilo da živiš na ili blizu tog placa,bilo da ćeš ga prodavat...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Lopovima nikad nije nista daleko...ne zanosi se Znas li dje je Zaslap? Ako ne znas..bogu iza ledje, puta...treba ti pravi cistokrnvi terenac da dodjes do te kuce...sve su iz nje ponijeli sto se moglo ponijeti
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. #26956
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    8,078
    Thanks Thanks Given 
    11,664
    Thanks Thanks Received 
    5,394
    Thanked in
    2,529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Znas li dje je Zaslap
    U komšiluk

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  8. #26957
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,851
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    778
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Đe je najjeftinije kopirat ključ u PG.
    Danas poneo da kopiram ključ veli čoek 10€ kopija.
    A brava nova sa 5 ključeva je 17€ e sprdnje ove ..

  9. #26958
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    8,078
    Thanks Thanks Given 
    11,664
    Thanks Thanks Received 
    5,394
    Thanked in
    2,529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Đe je najjeftinije kopirat ključ u PG.
    Danas poneo da kopiram ključ veli čoek 10€ kopija.
    A brava nova sa 5 ključeva je 17€ e sprdnje ove ..
    Ista priča sa mnom.Jedino što je onaj ključar u Barsku zgradu preko puta Elektrotehničke za umnožavanje jednog ključa tražio 10€ a za isti ključ je Ilić tražio 15€.
    Novi cilindar sa 3 ključa(umnožavanje tih je 3€) je oko 13-15€ a malo bolji cilindar sa 5 ključeva je bio oko 20-25€.,a u slučaju da je ključ izgubljen,onda je i sigurnije zamijeniti cilindar


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 25-05-24 at 13:44.

  10. #26959
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,612
    Thanks Thanks Given 
    1,086
    Thanks Thanks Received 
    834
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice-Ventura View Post
    Zna li neko koliko moze kostati okvirno da se ogradi zemljiste nekih 1900m2, otprilike 20x90 i koji je najbolji nacin za to? najobicnija ograda cisto da se ne ide kolima preko placa. Mislio sam nesto ovako - https://www.okov.me/mn/proizvodi/uni...5m-74x74mm-pvc
    Ne znam smije li se gledat sto jeftinije od ovoga. E sad, ne znam tacno na koliko m idu oni stubici i koliko bi kostale ruke da neko to postavi, ali neka moja racunica ugrubo bila bi - duzina ograde nekih 230m + 20 za svaki slucaj, to je 250. znaci 10 ovih po 42e, sto ispada 420, plus ti stubici i ostalo, ruke, nepredvidjeni troskovi.. racunam za nekih 700 da se moze to graditi?
    Quote Originally Posted by joni View Post
    Imaš li coklu na kojoj bi postavljao stubiće?Ako nemaš,e onda će te(ako ćes sve da plaćaš) izaći mnogo skuplje.
    Ja i otac smo dosta toga sami odradili(iskop rupa,betoniranje stubića na 1,8m razmaka) razvlačenje žice...
    Samo smo platili varioca jer smo radili varijantu da se pri dnu i pri vrhu stubića varili željezo 10-tku koje služi da se ova plastificirana ograda može zatezati i gore i dolje cijelom dužinom.Bez toga(može i sajla ali je skuplja i manje kvalitetna varijanta) ne valja.Vremenom se ta ograda oklembesi(dobije se "trbuh" na poljima između stubića)
    Za stubove smo koristili metalne kutije 4x4 cm debljine 1,5mm,dužinu od 6m rezali na tri i dobijali 3 stubića,u zemlju je išao nekih 35-40cm,rupe iskopali sa onim ručnim svrdlom,nabili po malo krupnijeg kamenja,sabili to,zalili betonom(otprilike jedna kolica maltera su išla na dva stubića...)
    Ukratko,iako sam bio skeptičan,ograda je stamena kao "kuća",žica zategnuta ka strune od gusala,i sav posao smo nas dvojica završili za ukupno 5-6 dana(istina,bez žurbe pa je od početka do kraja sve trajalo 2-3 mjeseca),i to bez mješalice.Varioc je njegov posao završio za dva dana,ali smo mu morali pridržavat,pomagat.
    Istina,prije postavljanja mreže,potrošilo se i 2-3 dana na farbanje stubića i tog željeza koje ide pri dnu i pri vrhu mreže,ali ono da baš valja,dva sloja temeljne,pa dva sloja laka...
    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    @Ice, evo i ja skorasnje iskustvo da ti ispricam

    Ja sam imao coklu pa sam u nju stavljao stubove i iz jedne cijevi (od 6m) dobijao 4 stuba od po 1.5m
    ogradu sam stavio onu sa pravugaonim otvorima (skuplja od ove sto ti postavi link)
    + natezna zica
    + natezaci
    + farbanje
    + kapija

    Ovo su ti troskovi u mom slucaju:
    - profili 48mm - 180e (4.5e po stubu)
    - farba, cetke, razredjivac - 30e
    - kape za cijevi pvc - 28e
    - natezna zica (3.4mm plastificirana na 3 visine se postavlja) - 13e je bunt od 50m (91e ukupno)
    - Zica - 3x25m - 240e
    - natezaci - 15e
    - kapija 1.6m (pravio sam, materijal cca 100e)


    Duzina ograde nepunih 75m


    E sad, tebi troskove koje "znamo" za 250m

    - 15buntova natezna zice barem (200e)
    - minimum 15 natezaca (zavisi od oblika placa) (15e)
    - 10 x 25m zice (430e)
    - na 2.5m da stavis stubove to je cca 100kom (opet zavisi od terena, ali 2.5m razmak je sasvim OK) - 3 kom iz cijevi i neki manji profil da uzmes (npr 40mm) - 400e
    - farba (uzmes 3u1) - 50e
    - kape za stubove - 50e

    i treba ti jos da iskopas tih 100 rupa, da izbrkas dovoljno betona za njih itd (znaci racunaj 1-2m3 skljunka i 300-400 kila cimenta)

    Znaci suma sumarum barem jedno 1500e

    i srecan rad

    p.s. a ako planiras da mijenajs ogradu kasnije, a sad bi samo da maknes "komsije" sa zemlje - najbolje/najjeftinije za sad ti je da uberes ili kupis bagremovo kolje i bodljikavu zicu onu plstificiranu :P treba ti masu manje i para i vremena


    Quote Originally Posted by ice-Ventura View Post
    Hvala na detaljnom odgovoru! ta vasa ograda zvuci odlicno, meni bi odgovarala i neka "laganija" varijanta, jer nema nista na tom placu, samo eto da se ogradi da se ne voze kola po njemu i slicno.. bas ne znam koliko da racunam budzet za to onda, nemam nikakvu coklu ni nista.. gola zemlja.. da li onda je realnije da to bude oko 1k cifra..
    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Đe je najjeftinije kopirat ključ u PG.
    Danas poneo da kopiram ključ veli čoek 10€ kopija.
    A brava nova sa 5 ključeva je 17€ e sprdnje ove ..
    uh, tako sam se ja nedje nasadio kod onih u Deltu... a kopirao kljuc od kancelarije u 5-6 primjeraka za sve da ima...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  11. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  12. #26960
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,216
    Thanks Thanks Given 
    4,952
    Thanks Thanks Received 
    10,115
    Thanked in
    3,841 Posts

    Default

    Dajte neku preporuku za BG, aktivnosti za djecu (zvijuke od 5 godina) ?

    Bili u Zoološki, Adu Ciganliju, u planu Dino park na Kalemegdanu... ?

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
    War. War never changes.

  13. #26961
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,501
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    710 Posts

    Default

    Dino park nista spec, vide i dosadi im, ulaz se placa za svaku osobu koliko me sjecanje drzi.

    Imas super strasnu igraonici u Galeriju, 600 dinara 1h (radnim danima) ali svaki put dobismo nesto gratis jos 1h. Vikendom je 800. Ovo je preporuka nas malo obozava, i stvarno je drugacije, jer je kao igre bez granica. Sigurno ce im se svidjet.


    Ada Ciganlija, imas Time Out tu mi podjemo jer ima pijesak i ok tobogane, usluga nikakva, skupo i sve od tog pijeska. Mi ga tu pustimo 1-2h, pa setnja dok zaspe na drugu stranu pa iskuliramo na neku livadu.

    Nas je 2.5 pa je manji ali mislim da ti je to to.

    Tvoji su veci pa im je mozda interesantan onaj muzej iluzije.

    Mozda neki bioskop 6D dje im prska, duva i slicno.


    U sustini mislim da ce im se ova igraonica u Galeriju najvise svidjet. Imaju vise stvari, podijeljeno je po godinama, ali mi je ovo najbolje jer padnu sa noga, oznoje se, dosta je bezbjedno. Ima jedan preludi tobogan, realno ja se ne bih smio spustit ali vidim da djeca to rade, a ako se prepanu ima cura koja zajedno sa njima to odradi.

  14. #26962
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,216
    Thanks Thanks Given 
    4,952
    Thanks Thanks Received 
    10,115
    Thanked in
    3,841 Posts

    Default

    U Galeriju smo mislili taman večeras, muzej iluzije takođe u planu.

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
    War. War never changes.

  15. #26963
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,270
    Thanks Thanks Given 
    450
    Thanks Thanks Received 
    576
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Pođite u Kuću cvijeća, da se đeca uče pravim vrijednostima, dok je četnički podmladak nije bagerom zaravnjao ili poslao u Kumrovec...

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

  16. The Following 5 Users Say Thank You to Dasho For This Useful Post:


  17. #26964
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,501
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    710 Posts

    Default Pitanja?!? O svemu i svačemu

    Sada mi pase na pamet na Adi (bas na Adi) ia neki Adventure park (prepoznaces ga po veoma visokim stavlima, kao breze), probaj da proguglas da vidis sta je to.

    Takodje mozete da uzmete bicikla na 25 maj i da vozite skroz do Ade. 8 km. Mada ako se uh uhvati cijelo krg bude do 20km , ne znam koliki je krug cijeli oko Ade.

    Na Adi imas i onaj brzi tenis (kao tenis ali nije tenis ) pa mozda djeci bude interesantno.

    Takodje ovo sto kaze kolega, Kuca Cvijeca makar za vasu dusu.

    Kosutnjak ako imate neku organizaciju nije lose, ali onako da podjete nista spec.
    Last edited by GaD; 27-05-24 at 18:14.

  18. #26965
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,501
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    710 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    U Galeriju smo mislili taman večeras, muzej iluzije takođe u planu.

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
    Samo da znas, moze ti se ucinjet guzva ali nije, jer je velik prostor. Po pravilu moras da registrujes djecu, imas sa strane 3 monitora dje uneses podatke.

    Ne zaboravi da obuces zdrave carape jer se moras sazut

  19. #26966
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    8,078
    Thanks Thanks Given 
    11,664
    Thanks Thanks Received 
    5,394
    Thanked in
    2,529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Dajte neku preporuku za BG, aktivnosti za djecu (zvijuke od 5 godina) ?

    Bili u Zoološki, Adu Ciganliju, u planu Dino park na Kalemegdanu... ?

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
    Muzej nauke i tehnike.Mislim da samo ponedjeljkom ne rade.Imali su postavku namijenjenu za najmlađe.Prije par godina bili,odavno bolje potrošenih 15-20€ nije bilo,'beš zoo i gluposti

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 27-05-24 at 20:14.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  21. #26967
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,497
    Thanks Thanks Given 
    4,407
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Sada mi pase na pamet na Adi (bas na Adi) ia neki Adventure park (prepoznaces ga po veoma visokim stavlima, kao breze), probaj da proguglas da vidis sta je to.

    Takodje mozete da uzmete bicikla na 25 maj i da vozite skroz do Ade. 8 km. Mada ako se uh uhvati cijelo krg bude do 20km , ne znam koliki je krug cijeli oko Ade.

    Na Adi imas i onaj brzi tenis (kao tenis ali nije tenis ) pa mozda djeci bude interesantno.

    Takodje ovo sto kaze kolega, Kuca Cvijeca makar za vasu dusu.

    Kosutnjak ako imate neku organizaciju nije lose, ali onako da podjete nista spec.
    Krug oko Ade je oko 8 km

    Sent from my phone

  22. #26968
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,075
    Thanks Thanks Given 
    214
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    114 Posts

    Default

    @BiTrAtE pogledajte muzej čokolade. Prikazuje istoriju čokolade u Beogradu, kako se pravi itd. Zanimljivo. Niz ulicu pored Kalamegdana. Čini mi se da nije bilo jeftino, ali se svima dopalo.

  23. #26969
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,501
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    710 Posts

    Default

    Samo mora znati da se zakazuje tj imaju termini. Ne mozea da udjes kad ti u volja, kada udju jedni ti cekas ispred na ulicu da zavrse. Provjeri kako je prije nego sto podjes.

  24. #26970
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,933
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    4,809
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Dje ima dobar izbor reperskih kačketa, tipa ovako nešto samo da ima sa sportskim motivima


    Forever young, i want to be forever young

  25. #26971
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,583
    Thanks Thanks Given 
    3,784
    Thanks Thanks Received 
    9,108
    Thanked in
    4,926 Posts

    Default

    da nije ko s foruma u BG trenutno? treba neki lijek da mi se uzme i donese u PG?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #26972
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    8,078
    Thanks Thanks Given 
    11,664
    Thanks Thanks Received 
    5,394
    Thanked in
    2,529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    da nije ko s foruma u BG trenutno? treba neki lijek da mi se uzme i donese u PG?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontaktiraj @BiTrAtE ,možda je još gore

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  27. #26973
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,501
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    710 Posts

    Default Pitanja?!? O svemu i svačemu

    Quote Originally Posted by outline View Post
    da nije ko s foruma u BG trenutno? treba neki lijek da mi se uzme i donese u PG?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja cu to tek stedinom juna, ako ti sta znaci.

  28. #26974
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,583
    Thanks Thanks Given 
    3,784
    Thanks Thanks Received 
    9,108
    Thanked in
    4,926 Posts

    Default Pitanja?!? O svemu i svačemu

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Kontaktiraj @BiTrAtE ,možda je još gore

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    zafaljujem kolegi, sve mi je završio! @BiTrAtE


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 29-05-24 at 17:34.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #26975
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,381
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    668
    Thanked in
    441 Posts

    Default

    Kako bih mogao izracunati zateznu kamatu, postoji li neki kalkulator?

Page 1079 of 1090 FirstFirst ... 79579979102910691075107610771078107910801081108210831089 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. O svemu i svacemu
    By etranaz in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-12, 22:54
  2. Pitanja:)
    By mistery in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 27-08-09, 18:21
  3. o svemu-bar
    By Jin in forum Primorski
    Replies: 16
    Last Post: 22-01-07, 13:35
  4. Dva pitanja
    By hercules in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 10-02-05, 23:46
  5. Dje smo mi u svemu ovome...
    By Dragone in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 25-12-04, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •