Niiiisam, hahaha! Dugme, pa Disciplina. A ti si neunistiv, bre!
Ja znam dosta tipova koji vole Disciplinu i Koju, ali da im pustim Dugme.. pucali bi u mene, haha...
P.S. "Samo valja cura fina, koja nosi krcag vina."![]()
Niiiisam, hahaha! Dugme, pa Disciplina. A ti si neunistiv, bre!
Ja znam dosta tipova koji vole Disciplinu i Koju, ali da im pustim Dugme.. pucali bi u mene, haha...
P.S. "Samo valja cura fina, koja nosi krcag vina."![]()
Last edited by ovizionizi; 17-05-24 at 20:43.
- Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?
- A kojizi to vele, sine??
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks