Moram da pohvalim Stivi-ja jer mi je donio antenu do kuće i sa svim djelovima i da je to uradio najljudskije što je mogao. Veliki pozdrav i svaka čast.
Moram da pohvalim Stivi-ja jer mi je donio antenu do kuće i sa svim djelovima i da je to uradio najljudskije što je mogao. Veliki pozdrav i svaka čast.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks