Last edited by Mylene; 14-04-24 at 00:26. Reason: https://www.youtube.com/watch?v=jAzHFAVJ1aI
Pamidora
https://www.facebook.com/share/r/fPk...ibextid=D5vuiz
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Nađoh neku fotku u arhivi kad smo bili na Durmitor pa pokušavam da uporedim to bogatstvo Durmitora i sad ove krajeve što sam juče bila aka Cuce.I onda se vratim na krajeve odakle su moji - golijski krševi i surova priroda đe kamen na kamen.
Planina je stvarno čudo.Na planinama čovjek ne osjeća vrijeme,osjeća samo mirise one iskonske i sluša jezik prirode od koje se čovječanstvo jezivo udaljilo.
Kakvi hramovi,tržni centri,bine i čuda planina je hram nad svim hramovima.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Što spomenu Bluemoon Cuce,jutros na selo,jutro,kafa,Radio 98...ljepota,ali nije to to,zavičaj mi opoganjen 4G mrežom te ja dofatih mobtel i na forum.
Nema tišine bez radio silence
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Kad je moja baba rekla miči mi tog đavola (TV) iz kuće eno ona prija plače suza suzu stiže zbog nake Kasandre iz bijelog svijeta.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Da ne spamujem temu automobilizma aliii prejaaako.
Brat položio vozački veli i kupio Alfa Romea.
https://twitter.com/ZeljkoKisa/statu...MY79R_0dA&s=19
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ljeto u Aprilu. Banja.
![]()
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Vala nije nikakva banja. Što nije normalno, nije normalno.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Zato živio brat Samsung i klima uređaji Titograd im treba spomenik dignut.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Zabranila bi svima klima uređaje, što obožavaju pakao i vrućine. Zakonom!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ovaj gore što sam ga slikao mora da je neki Rus/Ukri. Kako se naježih kad je uskočio.![]()
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Ako misliš na ovu vatru lijevo.
Na ovu vrućinu ne mogu ni mesine da jedem. Ništa mi ne prija.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Trenutno sam ka' krepana kokoška. Pih!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
A sto
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Nikad u životu se u Moraču okupala nisam. Vazda sam imala kuću na more, sa 2 god.sam već proplivala. Tako da, priznajem samo more. Ne volim ni bazene.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Dje si se uputila, sa kim? Kod koga?
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
daj nekog Dalmatinca. Stjepan mi je top, samo što je oženjen, j e b i ga.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
There are currently 16 users browsing this thread. (1 members and 15 guests)
Bookmarks