Ja to zamišljam ovako, nobelovac, recimo za hemiju, reče nekome ko mu se u saobraćaj zaleti : Znaš li ti ko sam ja?
Predobra je definicija na Vukajliju, ako se zanemare psihološke i ostale mudrolije:
Znaš li ti ko sam ja?!
Pitanje koje neretko postavlja glavni baja, umišljeni šmeker, šaban, zeldi... kada ga neko "ne prepozna" na ulici, ili ako ga ne daj bože ne ispoštuje.
-Znate li vi ko sam ja?!!!
-Znamo bre Pero, živiš tu u dvorištu iza ceo život, pomeri se malo, vidiš da igramo basket!




Reply With Quote
Ali, Sestre od 500 kila, 90 dana za vjenčanje, Nisam znala da sam trudna, I dalje nisam znala da sam trudna.... Treba bit tolerantan
kad se pomene ime gradonačelnika u sarkazam.A goli do pasa.


Bookmarks